Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manó1235 kérdése:

Változhat ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve. A párommal 8 hónapja vagyunk együtt, a kapcsolatunk csodálatos volt.. sajnos csak volt mert 1 hónapja a feje tetejére állt minden. Tudni kell róla hogy nevelő szülők nevelték, nehéz gyerekkora volt. A szomszédjukban szintén nevelt gyerek lakott és mindig is tiltották őket egymástól mert a másik srác rossz hatással van rá. Eleinte nem nagyon értettem de gondoltam biztos megvan az okuk rá. Na mármost a párom egy hónapja dolgozik, azelőtt otthon dolgozott (gazdaságuk van) de nem nagyon kapott pénzt ha kért, így ez neki felszabadulás volt hogy magának kereshet. Kapott egy kocsit is az igazi apjától (vele úgy ahogy tartja a kapcsolatot) szóval örül hogy oda mehet ahova akar, mert nem nagyon mehetett a mezőgazdasági munkák mellett mert ugye azt csinálni kell ha ideje van.


A szomszéd srác élete közben úgy alakult hogy lett 2 gyereke de szét is mentek a párjával, a szülei vettek neki egy lakást és vígan él a sok tartozással meg bírsággal együtt amit a nevelőapja persze mindig kifizet neki szó nélkül, plusz füvezik is elég durván, de hát neki van pénze rá pénzelik a szülők. A párom is vett eddig is de azért mértékkel, de most 10én fizetést kapott, elköltött 40 ezret hangcuccokra az új kocsijába gondoltam jó legyen had örüljön neki. Viszont a többi pénzt kb 60 ezer forintot fűre költötte. Ugye az otthoniaknak az is feltűnt hogy napokig nem jár haza, erre én vagyok mindig a magyarázat , hogy mert velem van. Folyton 3-4 órákat alszik egy hulla már vagy 3-4x elaludt reggel csoda hogy még nem rúgták ki pedig össze tehetné a kezét mert elsőre nagyon jó munkahelyet sikerült találnia. Tegnap délután elbeszélgettem vele erről. hogy a családja már utál mert azt hiszik én viszem bele a hülyeségbe, meg többet kéne pihennie nem mindig a fiúkkal lógni, jó hogy ők nem dolgoznak, meg nem kéne mindenét fűre költeni stb. úgy látszik addig is tartott.És tegnap estefelé eljutottunk odáig hogy én a barátnőmet elkísértem a szomszéd városba vásárolni, és párom egyik "nevelt" huga szó szerint letámadott fészen hogy hol van párom?????? hol vagyunk???? tudja hogy velem van, ( a nevelőanyja a gyereken keresztül faggatózik)

És elég rosszul érintett a dolog, mit ne mondjak. A váráslásunk elhúzódott és lekéstük a buszt másfél óra múlva jött volna a következő. Előtte beszéltem a párommal azt mondta bent van ő is a drága haverjával de megy haza mert 6ra megy dolgozni reggel. De azért megcsörgettem hátha haza tudna vinni minket mert senki más nem ért rá. És háát ő nem is tudja még mindig bent van de neki már üres a tank és nincs pénze tankolni (még volt 20 ezer ftja) azt is elköltötte fűre tegnap. Nagy nehezen csak értünk jött a haverjaival együtt... miért is ne. Akkor már nagyon ideges voltam a haza utat végig sírtam. Kiszálltam odajött mi a baj? azt hiszem azt mondtam neki hogy, "jó lenne ha nem csak magadra gondolnál, meg ha néha megértenéd amit mondok neked, ha akarsz beszélni majd írsz szia". és ezzel otthagytam.


Elhiszem én hogy sosem volt pénze és örül neki, meg a kocsinak is, de miért pont kábítószerre kell elköltenie? Ráadásul mindkettőnk családi helyzete elég rossz és már sokszor szóba került az össze költözés, de így hogyan? :(

Meg persze a férfi gondolkodás hogy ha velem lenne jaaaaj miért vagy folyton a csajoddal meg papucs vagy, ez lenne és mondta hogy nem akarja. Nem vagyunk már gyerekek szerintem, én nagyon komolyan gondoltam vele ezt a kapcsolatot, és nagyon szeretem, nem akarom végignézni hogy tönkre teszi magát. Mit tudnék tenni? :( 22/L



2016. szept. 17. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha neked kerdes hogy mit tudnal es kellene tenned,amikor egy olyan emberrel vagy egyutt aki tizezreket kolt kabitoszerre, akkor semmit nem kell tenned. Ez tokeletes helyzet neked. Egyebirant meg tudod pontosan, hogy mit kellene tenned: nem kene egyutt lenned alja drogos alakokkal. Az ilyen proli kornyezet csak teged is lehuz, ahogyan a parod is teged reprezental a vilag fele.
2016. szept. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Változhat, persze: ez majd egyre rosszabb lesz.

A srác szülei és a tesói elkezdenek nyíltan utálni, ellenségeskedni, ő meg szépen rád hárít mindent, és hazudik nekik, mint a vízfolyás.

A fűről áttérhet valami komolyabb drogra, ami drágább is lesz, és mindenféle baromságot elkövet, hogy pénzhez jusson. Majd a drága haverja szépen beleviszi ezekbe.


Te meg azon kapod majd magad, hogy teherbe estél, az se biztos, hogy egészséges lesz, mivel a pasid full drogos, és egyedül maradtál akkor is, ha egyébként nem szakítottatok.


Csodálatosan szép életed lesz a pasid mellett!


A másik lehetőség, hogy az eszedet használod, nem hagyod, hogy tönkretegye az életed ez a drogos semmirekellő pötsfej, és még ma kivágod, mint a hasmenéses macskát. Bőven van rá okod.

2016. szept. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb az egészben hogy nem ilyennek ismertem meg. A kapcsolatunk előtt is ismertem már 2 évet mert osztálytársak voltunk. DE sosem gondoltam volna hogy ez lesz :( Pár hét leforgása alatt ment végbe az egész... hát sajnálom de muszáj lesz lépnem úgy érzem :/
2016. szept. 17. 08:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lépned kell! Viszon én a helyedben még leülnék a családjával és megmondanám, hogy nem én vittem bele a rosszba, én is segíteni próbáltam neki, de most már belefáradtam, innentől kezdve az ő dolguk. Ezek után szakítanék vele.


Mellesleg, nekem a szomszéd srác is gyanús.

2016. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!