Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hivatalos ügyintézésre kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatalos ügyintézésre kellett mennem Egerbe. Párom megkérdezte, elkísérhet-e? Eljött velem. Amíg én ügyintéztem, ő nem tudom mit csinált. Később láttam facen az idővonalán: "bejelentkezett Eger Flóra Hotelből" Erre mi lehet még a magyarázat?

Figyelt kérdés
Megismerkedésünk után nem sokkal láttam a telefonján a névjegyzékben, hogy a fotóm mellett prostik fotói, telefonszámai. Kértem, valahogy szeparálja el őket. Több, mint fél éve voltunk együtt, amikor a gépen az előzmények között prostis oldalakat találtam. Azt mondta, csak böngészte őket.
2016. szept. 17. 11:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy csak a hotel wifijét használta. De kérdezd meg a hotelben, hogy foglalt-e ott szobát a férjed.
2016. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A saját magadat kellemetlen helyzetbe hozó magyarázkodás helyett, inkább növessz némi önbizalmat, és az majd segíts benne, hogy élből elkerüld illetve kirakd az ilyen idiótákat. Az hogy továbbra is nyomozgatsz meg idegeskedsz miatta, az nem fog segíteni semmiben. Csak még jobban megalázod magad egy farok miatt, aki konkrétan amúgy szarik rád.
2016. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ilyen előzményekkel tök egyértelmű, hogy mi a magyarázat. Szereti költeni a pénzét és nem bírja a nadrágjában tartani a farkát. Minek vesztegeted rá az idődet?
2016. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!