Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan hisztizik?

Figyelt kérdés

Miatta hagytam el a családot 4 éve, egyébként szeretjük egymást és van egy közös kisfiunk is (meg hozott gyerekek is). Külföldön dolgozom heti 4 napot, repülővel ingázom. Messze lakunk a repülőtértől és az exem félúton.


Eddig kocsival mentem el a reptéri buszig és a Pöttyös utcánál hagytam a kocsit. De októbertől a IX. kerületi önkori bevezeti a fizetős parkolást ott is, azaz nem tudok majd ott parkolni.


Mondtam a páromnak, hogy akkor az exemnél a mélygarázsban fogom hagyni a kocsit, mivel ott van az üres mélygarázsom. Erre hisztizik, hogy nekem mindig két családom lesz stb. Miközben tényleg csak a kocsi tárolásról van szó. Szerintetek...?



2016. szept. 18. 12:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha megoldható, hogy ne találkozz az exeddel emiatt, akkor oké.
2016. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%
Ennek a nonek annyi az erzelmi intellgienciaja, hogy nos hapekokra bukott es csaladot szakitott szet. Ilyen aprosagon akkor ezek utan mit lepodsz meg?
2016. szept. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Aki az operába megy, ne reklamáljon, hogy énekelnek. Aki nős, gyerekes pasival kezd, ne reklamáljon, hogy ott a másik család is. Mindig ott lesz.


Amúgy nem hisztizik jogosan, teljesen praktikus megoldás, hogy a saját mélygarázsodat használod parkolásra. Persze hozhatsz valami kompromisszumos megoldást is a béke kedvéért. Kiadod a saját garázsodat, a kocsinak meg bérelsz egy másikat az árából. Vagy mittudomén. De szerintem kár bonyolítani a dolgokat.

2016. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%

Szia! Azt gondolom én is hogy ha nem találkozol vele, akkor megoldható lenne a dolog, viszont a párodnak nem hiszem hogy elég lesz egy szóbeli ígéret.. Azért érthető.. De most komolyan! Képzeld magad az ő helyébe.. Szerintem téged is zavarna, úgy ahogy engem is.. Mindenki tudja nagyon jól hogy az exekkel találkozgatni sokszor nem vezet jóra..

Persze vannak mindig kivételek..

Gondolkodj rajta! Ha tudsz valami bizonyítékot mutatni neki hogy valóban nem találkoztok akkor könnyebben meg tudod győzni..

Vagy vigyen el ő! :)

2016. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Akkor se hisztizne jogosan, ha a kocsi lerakása kapcsán találkoznátok az exeddel - elvégre a gyereked anyjáról beszélünk.
2016. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%
A gyereke anyjáról. Akivel megcsalt, mikor várandós voltam a közös babánkkal. Erről ennyit.
2016. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
96%-os: engem nem zavarna, semmilyen normális embert nem zavarna, csak az önbizalomhiányos, frusztrált, mindenkit irányítgatni akaró embereket zavarja az ilyesmi. Normális ember bízik a párjában, vagy ha nem, akkor dobja.
2016. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%

"A gyereke anyjáról. Akivel megcsalt, mikor várandós voltam a közös babánkkal. Erről ennyit."


???

A kérdés szövege alapján pont, hogy az ex-et csalta meg (vagy csak hagyta el) az új nőért, terhességről meg szó sincs.

Vagy te lennél a ketteske?

2016. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen egyszer sajnos lefekudtem az exemmel még 3 évvel ezelőtt. Azóta ilyen paprikás (a 77% a párom). De most csak egy egyszerű technikai problémáról van szó, nem exezésről.
2016. szept. 18. 12:57
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

"A gyereke anyjáról. Akivel megcsalt, mikor várandós voltam a közös babánkkal. Erről ennyit."



:D Ha ez annyira zavart, miért nem adtad ki az útját? BTW ha nős, gyerekes pasiként szívesen félrekúrogatott, akkor miért lepődsz meg rajta, hogy ezt a szokását megtartotta?

2016. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!