Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan hisztizik? Bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan hisztizik? Bocsánatot kéne ezért kérnem?

Figyelt kérdés

A barátom mindenre kitérő, elódázó választ ad. Talán/lehet/meglátjuk/majd ahogy alakul. De tényleg mindenre! Az egyszerű - elmenjünk a hétvégén valahová? - majd meglátjuk/lehet/nekem mindegy.


Elkezdett már roppant módon zavar, hogy nincs semmire határozott válasza, sőt ha én elfelejtek valamit akkor ő rámförmed, hogy de mondta, mi az hogy elfelejtem és kb kioktat?! (az ő dolgait is nekem kell megjegyezni, plusz van rengeteg minden a fejembe). De ha ő felejt el valamit akkor az jól van, el kell nézni.

Betelt ezzel a pohár és a héten a következő szavakkal megmondtam neki (telefonon): ne haragudj, de elég zavaró, hogy nem tudsz határozott választ adni a kérdésekre és elég rosszul esik az is hogy ha te felejtesz el valamit, azzal nincs semmi gond, sőt én vagyok a hibás, hogy nem emlékszem rá magamtól, de ha én véletlen egy dolgot elfelejtek, ami kis dolog, egyből leveszed a fejemet.


Ekkor annyit mondott: akkor bocs - és letette a telefont. Azóta flegma, nem veszi fel a telefont sokszor, azt várja szerintem hogy bocsánatot kérjek... Én ezt nem érzem jogosnak.


2016. márc. 4. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Gyerekesen viselkedik.
2016. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 curáku ***** válasza:
94%
Nem kell tőle bocsánatot kérni, viszont nem is fog megváltozni ez látható. Én nem tudnám ezt sokáig tűrni. Volt ilyen kapcsolatom, próbálkoztam a megoldással, a másik szart bele, szóval dobtam.
2016. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Biztosan. Én is kiakadnék,ha sosem tudna értelmesen,határozottan rábólintani vagy nemet mondani valamire.

Amúgy ez az elfelejtős dolog tudom milyen,ha ő elfelejti az nem gond,csak az,hogy én miért nem jegyeztem meg. :D

2016. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Ki nem állhatom a határozatlan, töketlen embereket sem nőben, sem férfiban. :D Gyerekes a csávó. De hát úgyis mellette maradsz, nesze neked Dobos Örzse. :D
2016. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarnál sem tudnál bocsánatot kérni ha egyszer nem veszi fel. Hagyd a gyökeret.

29/f

2016. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
A hiszti egy férfinál sosem elfogadható. Szerencsés esetben ezt már gyerekkorban megtanítják.
2016. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

#6


"Üzenet a középkorból" című rovatunkat hallották.

2016. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Semmi se jó, mi? Ha ilyen az sem, de ha hitlerként ragaszkodik az álláspontjához az sem.


Ahogy elnézem valami olyasmi lenne az elvárás, hogy legyen vleménye DE ha a csajnak más akkor instant álljon át, mert csak.

2016. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a forma nem szeret téged. Miért is vagy még együtt vele?
2016. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba mert sosem fog megváltozni! Tapasztalat.
2016. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!