Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? Szakítsak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Szakítsak? Váljak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a férjem 24.


Pontosan 7 éve ismertem meg őt az interneten, 6 és fél éve vagyunk együtt és 2 éve házasodtunk össze.


Mindkettőnknek mi vagyunk első szerelme.


Amikor megismertem kint éltem külföldön. 3 évig éltünk távkapcsolatban, majd kijött ő is külföldre és hogy meglegyenek a papírok össze is házasodtunk. Akkor is úgy éreztem hogy ez talán sok, de úgy is azt gondoltam hogy előbb utóbb összeházasodtunk volna, akkor meg mindegy is...


2 éve külön költöztünk az anyukámtól és elkezdtük a felnőtt életet. Aztán valahogy minden megszokás lett.


Sosem voltam egy szexállat, de intő jel is lehetett volna, hogy sosem kívántam vele az együttlétet úgy igazán. Ettől függetlenül szerelmes voltam és boldog.


Most viszont úgy érzem megváltoztam, és nem érzem már azt amit régen. Úgy érzem mintha a legjobb barátommal élnék együtt akivel néha szexelnem kell.


Kértem tőle egy kis időt, hogy átgondoljam mit érzek, de nem jutottam semmire.


Iszonyúan szeretem mint embert, nem tudom túl tudnék e lépni azon ha eltűnne az életemből, de nem hiányzik, legalább is nem annyira mint amit elvártam, mint amennyire kéne.


A legjobban az hiányzik amink volt, amilyeb boldog voltam vele egyszer és amit éreztem iránta. Bár újra úgy lenne.


Most megszakad a szívem, ő nagyon szeret engem és összetörne ha szakítanánk. Nem szeretném bántani őt hisz 7 éve minden nap az életem része és ez idő alatt nagyon jó társ volt. Nem volt olyan döntés vagy helyzet, gondolat amiben ő ne szerepelt volna, ez az egész életem egy negyede összességében..


De közben úgy érzem nem is ismerem magam mit akarok az élettől, hogy akarok élni ki akarok lenni.


Azt mondta ha szakítanánk visszamenne Magyarországra, de nem tudom hogy bírnám ha csak eltűnne a szemem elől. Nem tudnám mi van vele, hogy boldogul. Nem tudnék boldog lenni úgy hogy tudom hogy ő összetört. Mert nagyon érzékeny személyiség...


Szóval, nem tudom mit csináljak..itt a vég? Mikor tudom hogy vége?



2016. szept. 18. 18:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Fáj ha arra gondolok mennyi mindenen mentünk keresztül, együtt nőttünk felnőtté, de ha a jelenlegi kapcsolatunkra gondolok csak ürességet érzek. Ő megtenne mindent hogy jobb legyen de nem tudom az segítene e valamit hisz nem is vele van a baj...
2016. szept. 18. 18:38
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Az elsö nagy szerelem elmúlt, MOST van vége.


A legokosabb, ha nem húzod a szakítást sokáig, mert akkor neki is lesz ideje megtalálni azt, akivel a továbbiaban együtt akarja leélni az életét, meg neked is meglesz ez a lehetöséged.

2016. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
az élet nem fáklyás menet. előfordulnak benne kérdéses időszakok, de ha szeret téged és te is rá vagy kattanva, akkor szerintem legyél türelmes. eleve kevés olyan ember van aki elfogad téged feltételek nélkül... szerintem várj egy picit mindenképp és akard hogy rendben menjenek a dolgok
2016. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Gykn az emberek 99%a azt fogja mondani, hogy vége, de én lázadok. Ennyi idő után érdemel második esélyt. Beszéld meg, hogy hiányzik a romantika, a közös kimozdulós programok, esetleg utazzatok el, legyetek aktívabbak és kreatívabbak az ágyban vagy nem tudom mi hiányzik, de próbáljatok közösen változtatni.
2016. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem a romantika hiányzik, hanem a szerelem részemről
2016. szept. 18. 19:09
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem se add fel, a tűz feléleszthető. Lehet évekkel később megbánod azt, hogy eldobtál egy ilyen kapcsolatot. És ha nem találsz még egy ilyen férfit? Akkor már késő lesz, és rájössz kit veszítettél el. 23/L
2016. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Annyit azért elárulok neked, hogy sosem fog pár évnél tovább lobogni a tűz. A lángoló szerelem egy idő után mindig átalakul valami kevéssé lobogó, mélyebb dologgá.

Ha állandóan a lángolást keresed, nagyot fogsz csalódni, mert minden egyes kapcsolatodban vége lesz egyszer.

2016. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Eddig tartott a papás-mamás.
2016. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kellemetlen egy helyzet, én sem tudnám, hogy mit csinálnék ilyen helyzetben.

De az biztos, hogyha megtetszene neked más férfi, akkor ennek tutira vége lenne.

2016. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na igen ez is aggaszt... Ő az egyetlen akivel voltam és úgy érzem hogy szeretnék más embereket is megismerni meg tapasztalni, amit egy kapcsolatban nyilván nem lehet...
2016. szept. 18. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!