Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan velem van a baj, vagy szimplán a mai világgal?

Figyelt kérdés
Szerintetek 22 éves lányként velem van a probléma, amiért még az életben nem volt párkapcsolatom, ráadásul 18 éves korom óta szerelmes vagyok egy srácba, aki ezt sajnos nem viszonozza, mert azt mondja, hogy minden rendben velem, de nem szerelmes belém, ennek ellenére én továbbra is szeretem? Úgy vagyok vele, hogy fölfogtam a dolgot, hogy soha nem kellek neki, mégis úgy érzem, hogy teljes szívemből őt szeretem, ezért nem vagyok hajlandó más pasikat szédíteni, és még akkor is kitartok mellette, ha egész életemben magányos leszek, hiszen ő az, akit tényleg szívből és örökké szeretek. Én úgy gondolom, hogy ez az igazi hűség, amikor valaki egy életre képes kitartani amellett, akit valójában szeret és nem keres helyette más "pótlékot" az életébe. Én vagyok az idióta, amiért így gondolkozom, vagy a mai világgal és emberekkel van a gond, amikor mindenhol csak az megy, hogy használjuk ki, tegyük tönkre a másikat, úgysem számít csak a saját érdek...Totálisan azt érzem, hogy rossz korba születtem, mert egyszerűen nincs senki a környezetemben, aki ezt megértené, és ugyanúgy értékként kezelné, mint én! Kíváncsi vagyok a véleményetekre, ti mit gondoltok erről?!
2016. szept. 18. 22:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldog vagy így, hogy nem lesz párkapcsolatod, akkor hajrá. A boldogság minden korban fontos volt. Viszont tudnod kéne, hogy nem csak őt fogod szeretni, ismerkedned kéne, mert sose tuudhatod mikor találkozol olyannal, akit jobban szeretni fogssz.
2016. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
És akkor a boldogság nevében pasizzak össze-vissza? Miért gondolod azt, hogy akik párkapcsolatban élnek mind boldog emberek? Sokan pont azért futnak bele egy párkapcsolatba, mert a csalódásukat akarják valahogy oldani, azaz föladják egy másik ember iránt táplált őszinte érzéseiket, csak azért, hogy ne legyenek egyedül! Viszont ezzel saját magukat és az érzéseiket tagadják meg!
2016. szept. 18. 22:37
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon nem jó, hogy ennyire függesz ettől az egy sráctól, aki mellesleg tojik rád. Meg rengeteg jófej srác van még, akik lehet még nála is jobbak. De így viszont hogy elzárkózol bárminemű ismeretség elől, így sosem fogod megtudni, más még többet is tudna nyújtani érzelmileg.
2016. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, egy szóval se mondtam, hogy csak azok bologok, akik párkapcsolatban vannak, és azt se, hogy akik párkapcsolatba vannak boldogok. Szimplán azt mondtam, hogy ISMERKEDJ, ne ne pasizz, meert nem azt mondtam, hanem ISMERKEDJ. Beszélj, ismerkedj minél több emberrel, és akkor van esély, hogy találkozol olyan emberrel, aki még jobban megmozgat, mint akit most szeretsz.
2016. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Szergej55 ***** válasza:
100%
Te tulajdonképpen tanácsért fordulsz hozzánk vagy azért, hogy nekünk magyarázd meg a szerinted is kissé sántító felfogásodat?
2016. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De mi a helyzet akkor, ha én nem akarok mást megszeretni? Itt nem azzal van a gond, hogy nem tudnék, mert nyilván de, csak nem akarok, mert az már nem lenne olyan igazi szerelem, mint ez!
2016. szept. 18. 22:50
 7/27 A kérdező kommentje:
Abszolút tanácsért, csak közben próbálom kifejteni az én álláspontomat is, hogy érthetőbb legyen a helyzet!
2016. szept. 18. 22:51
 8/27 anonim ***** válasza:
Figy, csináld amit akarsz. Minek foglalkozol bárki más mit gondol? Aztán max, ha már nagyon bepókhálósodott negyven felé keresel itt egy tizenhat éves kant.
2016. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Na látod, pont ez a bajom a mai emberek fölfogásával...
2016. szept. 18. 22:53
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

De miért vagy hű olyanhoz, aki semmit se tett annak érdekében, hogy megérdemelje?


Ne zárózz el, mert tévhit, hogy nem lenne igazi szeretet, persze amíg nem érzed, hogy jönne az a következő megfelelő, jó ember, nyugodtan legyél szingli.

2016. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!