Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjam meg hogy komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg hogy komolyan gondolja e?

Figyelt kérdés
3,5 éve vagyunk együtt a párommal. Én 22, ő 23 éves. Mindkettőnknek ez az első igazi komoly kapcsolata. Én nagyon szeretem, vele tervezem az életem, de félek attól, hogy ő csak egy szakasznak gondol az életében. Így nem akarok még pár évet kidobni rá, hogy aztán akkor legyen vége. Az igazság az, hogy tudom, hogy azt mondta egy ismerősének, hogy maga sem tudja mi lesz velem, hiszen még élni szeretne, közben viszont nekem esküvőről beszél. Valamiért úgy érzem, hogy velem nem őszinte. Hogyan tudhatnám meg, hogy mit tervez velem? Tudni akarom az igazat, még akkor is ha nagyon fog fájni.
2016. szept. 8. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás egy öszinte beszélgetés vele.
2016. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félek attól, hogy azért nem lenne őszinte velem, mert nem akar megbántani.
2016. szept. 8. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:

ha ennyire nem megy a kommunikáció,akkor nem lehet valami jó kapcsolat. az egyik legfontosabb dolog a kommunikáció lenne.

mindenképpen ülj le vele és kérdezz rá konkrétan,hogy mik a tervei a jövőre nézve? el is mondhatod,hogy azt hallottad mástól,hogy ő még élni szeretne. ez mit jelent pontosan? ha azon gondolkozik,hogy más nőkkel is akar lenni,nem akar még megállapodni,akkor hagyjátok egymást a fenébe.

ha viszont komolyan gondolja veled akkor miért nem lép valamit?együtt éltek már?dolgoztok?eljegyzésről nem volt szó? lassan 4 év után szerintem el lehet dönteni,hogy mit akarok a másiktól.

ha ő még élni akar akkor menjen,de téged ne hátráltasson. mert ha így van,akkor tényleg rabolja az idődet.

persze,nem mondom,hogy el vagy késve bármiről is. de ha nem gondolja komolyan ,de te igen,akkor jobban járnál mással,akinek komoly tervei is vannak

2016. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem élünk még együtt, mert mindketten tanulunk még, viszont nagyon sokat vagyunk együtt. Eljegyzésről soha nem beszélt még, csak arról, hogy milyen esküvőt akar. Én már évek óta várom, hogy meglépje, de egyelőre semmi.
2016. szept. 8. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha nem rá vársz, hanem elmondod azt, hogy te mit szeretnél.

Hogy komolyan gondolod, vele akarod leélni az életed, neked fontos a házasság, és egy ideje reméled, hogy meg fog kéni. De ha ő nem így gondolja, és nem tud elköteleződni, akkor megkéred, hogy ne áltasson, és ne rabolja az idődet, mert az nem fair.


Nem kell mindig arra várni, hogy ő lépjen, elmondhatod te is, hogy mit szeretnél. Nem a kezét kéred meg.


Másrészt az a szerény véleményem, hogy még nem is éltetek együtt, nem tudnátok magatokat ellátni önálló kereset nélkül. Addig kár is belevágni az ilyen nagy tervekbe, mint eljegyzés és esküvő.

Nem ti lennétek az elsők, ahol az összeköltözés után borul a bili, hogy nem illenek össze. Más ám, mint rendszeresen találkozni és összejárni egymásnál!

Amíg nincs erre anyagi lehetőség, addig teljesen érthető, ha nem költöztök össze.

Még fiatalok vagytok, ki se léptetek a nagybetűs életbe. Kicsit más a helyzet, mint amikor két 27 éves, három év együttélés után sem házasodik össze!

2016. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Nem is kell most ezeket rögtön meglépni. Én tényleg csak azt szeretném tudni, hogy tervez e velem hosszú távra, mert ha nem, akkor fájdalommal, de tovább kell állnom, mert így nem lenne értelme folytatni
2016. szept. 8. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!