Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a szüleim nem engednek ki sehova sem?

Figyelt kérdés
16 vagyok és a szüleim nem engednek ki bulizni sehova sem, sőt úgy igazán ki sem,ez egy hogy gáz kicsit szerintem, meg így egy csajt sem szedhetek fel?Mit tegyek?(a megbeszélés kicsit irreális vmi más megoldásra gondoltam)
2010. ápr. 23. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

engem 20évesen nem engednek ki

ennyit erről


foglald el magad mással

menj el barátaiddal moziba:)

2010. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
De miért nem engednek ki? Mit mondanak miért nem?
2010. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sztem ezt a kérdést nem ide kellett volna írnod...ebben mi a szexualitás?:)) Írd ki a családi kapcsolatokhoz
2010. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nem engednek mert féltenek.valahol meglehet érteni őket,hizsen az ő felelősségük,ha történik veled valami.de nekik is kell engedni.moziba pl mért ne mehetnél,vagy kevésbé gázos szórakozóhelyre,ahova esteleg érted jöhetnek,elérhetnek telefonon,időben hazaérsz stb.

a szüleim engem se engedtek el sehova,amíg nem lett barátom.ő 32 éves,és mostmár gyakrabban vagyok elengedve későn este is,mivel mindig hazahoz,kb egy órával korábban,mint ahogy a szüleimmel megbeszélem.,tudják,hogy vele biztonságban vagyok.

2010. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
féltenek, bár szerintem nyugodtan kiengedhetnének, sőt, ki kéne engedniük, ezzel csak neked csinálnak rosszat szerintem. manapság veszélyes világban élünk, engem este még sosem támadtak meg, de nappal..............
2010. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én párszor megcsináltam azt h amikor nem akartak elengedni vhova bulizni vagy vmi akk idecsődítettem hozzánk pár havert és ők rábeszélték anyumat h engedjen el =) Ha tuggya h kikkel megyek megbizható emberekkel akk ő is sokkal simábban elenged :D Más kérdés h a haverjaimban jobban megbizik mint bennem :/

Azért ez gáz sztem 16 évesen nem ojan nagy szám h elmenny néha bulizni vagy focizni vagy csajozni vagy vhova.

16/F

2010. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én 17 éves vagyok és anyám sehova se enged...

Arra hivatkozik hogy azért mert a kutyákkal is itthon kell lenni

2 meg azért mert őt se engedte az apja sehova...

És most ő rajtam tölti ki amit ő kapott...:S

Nem vagy egyedül :( Énsem tudok csajozni , már annyira befásultam hogy lassan ott tartok hogy meleg leszekk:S:S

Vicc nélkül

2010. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Lógj ki!

Csattints meg minden csajt, aki az utadba kerül...

...és 9 hónap múlva BE nem fognak engedni szüleid!

2010. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
1505 mért, pasizni engedne? hülye vagy :P
2010. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Költözz el, kollégium, ilyesmi.

Én 15 évesen kerültem el koliba, de mikor otthon voltam, még 20 évesen is beszóltak ha el akartam menni valahova. Most már teljesen külön élek, és megőrülnék ha bárki is megmondaná, h mikor és hova mehetek, mit csinálhatok.


22/F

2010. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!