Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a szüleim nem engednek ki sehova sem?

Figyelt kérdés
16 vagyok és a szüleim nem engednek ki bulizni sehova sem, sőt úgy igazán ki sem,ez egy hogy gáz kicsit szerintem, meg így egy csajt sem szedhetek fel?Mit tegyek?(a megbeszélés kicsit irreális vmi más megoldásra gondoltam)
2010. ápr. 23. 14:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Első kérdésem és igen hülye helyre írtam sry.Mondom hogy sehova nem engednek ki max hétvégente 3 órára ha hazudok vmi hülyeséget hogy haverhoz megyek akkor jutok ki(aztán még szép hogy baromságokat csinálok)de hát ha normális keretek között kiengednének akkor nem csinálnék hülyeségeket és ha ezt így elmondom nekik valahogyan akkor meg jön a:Csak a hülyeségeken jár az eszed.Mindig a rossz felé húzol! meg ezek a baromságok,hogyan mondjam el nekik hogy azé ez nem így van?Várhatok még két évet csak az a bibi hogy ha így szocializálódtam hogy elnyomtak meg minden lesz e erőm kitörni...Hazudhatok mint eddig hogy arra a 3 órára kijussak de ez így nem kóser meg délután 3 órát azért mit lehet csinálni?Összes haverom bulizik(jólvan az egy dolog hogy hajnali 5 óráig nem tartom azt teljesen okésnak)de azért egy éjfélig ha nem bebaszva jönnék haza mondjuk szerintem nem nagy cucc...
2010. ápr. 23. 15:12
 12/17 anonim ***** válasza:
verd hátba őket szívlapáttal
2010. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát hogy a lapátosra eddig nem gondoltam... xD Am tudom hogy nincs ultimate megoldás erre de azé vmi amivel rábeszélhetném őket(lapát nélkül)Vagy vmi hazugság is legalább jó lenne hogy milyen okkal maradjak el otthonról 8 tól 12 ig is zseniális lenne...
2010. ápr. 23. 15:23
 14/17 anonim ***** válasza:
Szabad ember vagy. Nincsen joguk otthon tartani téged.
2010. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Arra mit válaszolnának, ha beadnád nekik, hogy becsajoztál? lehet h az anyukád még örülne is :D vagy egyszer be lehet dobni h be kell menned a kórházbaegy osztálytársnál ügyelni...na jó ez elég hülyeség de én se tudok jobbat mondani :( azért sok sikert :)
2010. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát 16 évesen elég sok joguk van otthontartani meg érzelmi zsarolás miegymás.A csajozós nem is hülyeség kössz:P
2010. ápr. 23. 15:57
 17/17 anonim válasza:
100%

Szia haverrommal ketten sörözés közben gondolkodtunk.

1)Ha az ablak nincs túl magason lógjál meg( egyik lány ismerősünk is ezt tette).

2)Aludjál valamelyik haverodnál akit elegednek....

3)hazudd azt hogy kirándulás lesz az osztállyal így még pénzt is kérhetsz

3)a)ha sikerül bármelyik mond el otthon hogy nem történt semmi gond és hogy megbízhatnak benned és itt legyél rámenős...

3)b) rúgjál be piszkosul és a rendőrök vigyenek haza , itt is kell a rámenőség és magyarázd el hogy ez miért volt és hogy újra megtennéd.....

2010. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!