Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem tervezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tervezi az összeköltözést velem?

Figyelt kérdés
Azt állítja szeret,ezt érzem is,de szerinte nem fontos az együttélés és nincs köze ahhoz mennyire szeret. Lassan 3 éve vagyunk együtt és egyszerűen nem értem. Egyelőre nem akarja,hogy felborítsam az életét-ezt ő mondta. Ígérgetni nem akar. Azt mondta,ha másképp érez jelezni fogja. Szörnyen érzem magam :(
2016. szept. 19. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Tisztában van vele X év után, hogy sok dologhoz máshogy

viszonyultok, így az összeköltözésben csak problémákat

lát.

Legegyszerűbb példa: Éjjel sokáig fent van, dolgozik vagy

játszik a gépen, rólad tudja, hogy aludnál, így ha tekin-

tettel akarna lenni rád, akkor le kellene mondani az éj-

jeli dolgokról, hogy ne zavarjon.


Vicc, hogy bagoly vagyok én is, viszont amikor összeköl-

töztem egy "nappali" nővel, akkor visszaálltam rövid idő

alatt nappali életre. És nem okozott nagy felborulást :)

2016. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez kevés, szakíts vele. Ő ennél szorosabb kapcsolatot nem akar veled, neki megfelel, hogy csak összejártok.

Itt nincs kompromisszum, vagy előrébb léptek, vagy külön folytatjátok, ha ennyire mást akartok.

2016. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni, ő nem akar veled élni, ennyi.
2016. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott... Ilyennel nem tudsz komolyan kezdeni ..
2016. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek ilyet írni, de előbb-utóbb úgyis meg fogod unni, hogy a langyos tócsában álltok. Ugyanezt végigcsináltam az exemmel, hiába próbáltam jobb belátásra bírni, állandóan húzta az időt. Öt évig bírtam, már bánom, hogy nem előbb határoztam el magam.

A mostani párkapcsolatomnak is ezért lett vége, folyton csak az időt húzta, esze ágában nem volt elköltözni otthonról, mert ott anyuci egy utcára van, így bármikor nála lehet vacsorázni... baromi közhely, de igaz:


Ha valaki meg akar tenni valamit, talál rá módot, ha nem, akkor talál kifogást!


Így, hogy a párod kerek-perec kijelentette, hogy nem egyezik a célotok, én nem várnék, minél tovább húzod, annál jobban fog fájni :(


35/N

2016. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És mégis mit akarsz még tőle? Hány évet akarsz még pazarolni erre a "kapcsolatra"?
2016. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon nehezen bírom. Nem mondja azt,hogy soha nem akarja elkötezni magát,gondolom ezért reménykedem és képtelen vagyok belőle kilépni meg persze nem utolsó sorban szeretem.
2016. szept. 19. 20:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te mennyi idős vagy, de én így 27 évesen egy évig hagytam, hogy így húzza a dolgokat. Csak vártam és vártam, de nem jött neki az érzés, hogy együtt élne velem. Így fájdalmas búcsút vettünk.
2016. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy azért tart kétségek közt, hogy húzza az időt
2016. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mondja azt,hogy soha nem akarja elkötezni magát" - persze, amíg reménykedsz, addig van neki házi_p_na....


Szóval nem akar tőled semmi komolyat, de megmondani meg sunyi.

Időpazarlás ez részedről.

2016. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!