Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem tervezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tervezi az összeköltözést velem?

Figyelt kérdés
Azt állítja szeret,ezt érzem is,de szerinte nem fontos az együttélés és nincs köze ahhoz mennyire szeret. Lassan 3 éve vagyunk együtt és egyszerűen nem értem. Egyelőre nem akarja,hogy felborítsam az életét-ezt ő mondta. Ígérgetni nem akar. Azt mondta,ha másképp érez jelezni fogja. Szörnyen érzem magam :(
2016. szept. 19. 17:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg ilyen sunyi ember van, aki csak kételyek közt tartja a párját, míg az már nyugodtan találhatna magának egy hozzávaló társat. Az ilyen férgek miatt lesz az ember idővel sokkal óvatosabb még azokkal is, akik talán nem is érdemelnék.
2016. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért sunyi? Hisz nem ígérget, megmondta hogy nem akarja. Csak a kérdező buta libaként viselkedik és nem veszi a lapot. Aztán majd idejön sírni még 3 év múlva hogy vajon mit rontott el....1 évet várnék max az összeköltözéssel. ha nem akarja akkor nem egymást keressük. Ne legyél hülye. Bánni fogod.
2016. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta liba! Egyszerűen valamiért reménykedem, sokat együtt vagyunk, de valóban nem akar összeköltözni és nem ígér semmit. Sajnos én tehetek arról, hogy itt tartunk, mert ki kellene lépnem, de nem tudok, mert hiszek reménykedem :( aztán meg összeroskadok, hogy nem bírom így tovább. Nagyon rossz és nehéz ez a helyzet így.
2016. szept. 20. 17:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Már írtam ide, de azért írok megint, mert szinte fáj, amiket írsz, ugyanis pontosan ezeket éltem át.

Hidd el, akármennyire is szereted, csak a saját idődet húzod. Nem fogtok együtt élni, mert nem akar. Amikor a célok nem egyeznek, nincs közös út :(

2016. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó te Meddig bírtad ezt? Te léptél ki a kapcsolatból?
2016. szept. 20. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!