Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz tanácsot adtam egy 21-22 éves srácnak, hogy addig ne akarjon komolyabb párkapcsolatot, amíg anyagilag valamennyire össze nem szedi magát?

Figyelt kérdés

Az egyik frissen hozzánk érkező munkatársamról van szó. Húszas évei elején jár, jó kiállású, határozott, egész nap velünk poénkodó srác. Barátnője nincs. És hát férfikollégák között munkaidőben nem ritka téma a NŐŐŐ! (Csajok, nem árt, ha tudjátok, később a fejünkhöz tudjátok vagdosni, hehe!) Szeretne nagyon komoly kapcsolatot, de egy átbulizott nyár és ugyebár a sulizás után nincs semmije, csak a kopasz valaga, hiszen szinte nulláról indul, előtte nemigen dolgozott még. Nagyon ráállt arra, hogy beszerezzen valami komolyabb lányt, csak én voltam akkora sperma leállítani őt, hogy előbb inkább stabilizálja a kis financiális biztonságát, legyen egy kis félrepakolt pénze, amiből egyáltalán fenn tud tartani egy párkapcsolatot, mivel ugye az ingyenes, parkban sétálgatós történetektől a nőknek már második alkalom után herótjuk lesz. Szóval előbb egy kis spórolás, esetleg még minimum egy autó, minimum szülőktől elszakadás, aztán esetleg lehet szó a csajozásról. Nem volt olyan munkatársam, aki ne értett volna velem egyet.


Ti hogyan reagáltatok volna egy efféle "kioktatásra" a munkahelyeteken/iskolátokban/stb.?


2016. szept. 19. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Baromság. Mi egyetem előtt jöttünk össze, tehát nem volt semmink. Mégis komoly kapcsolat volt már az elejétől. De ha pénzéhes ri.bancokra hajt akkor nem kell csodálkozni.
2016. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Marhaság, nem akarnék ilyen helyen dolgozni, ahol mindenkinek ilyen a mentalitása....

Persze, ha gold diggerekre bukik a srác, akkor így nincs esélye, de azon kívül mi a bánatra kéne spórolni? Az írásod alapján arra tippelnék, hogy nem közmunkásként lapátoljátok a sz..t, hanem valami irodai munka(??) amivel azért lehet annyit keresni, hogy meghívjon egy csajt egy kávéra, vagy egy pizzára, főleg, hogy egy normális nőnél alap, hogy vagy feleznek, vagy legközelebb viszonozza a meghívást. Mit kell erre spórolni? :D

Az exem csak kínaiban tudott kajálni, mert annyi aprót szedett össze a kabátja zsebéből, hogy olyan kaja jött ki belőle, meg néha vett egy flakon ásványvizet, hogy legyen flakonja, amibe reggelente enged a csapból vizet, hogy legyen mit innia napközben, szóval eléggé le volt égve. Aztán kit érdekel? Nem is a pénzéért voltam vele. (Semmi köze nem volt ennek ahhoz, hogy szakítottunk)

De tényleg tegyük fel, hogy "elvárás" néha-néha valami kis hambira vagy ilyesmire meghívni egy átlag nőt. Azért azt megteheti egy átlag fizetéssel rendelkező ember. Nem kell erre rástresszelni.

Minimum egy autó? Minek? :D Ha nagyvárosban lakik, akkor teljesen fölösleges, csak elviszi a pénzét értelmetlenül.

Minimum szülőktől elszakadás? Szerintem ezerszer több értelme van, hogy otthon lakik, és spórol, hogy majd ha eljön az ideje, akkor tudjon venni lakást akár egyedül, akár a párjával. 21-22 évesen még SEMMI ciki nincs az otthon lakásban. Nekem inkább az a fura, mikor valaki tök magában éldegél, elég depresszív lehet, nincs kivel váltania egy mondatot. Ha jó a kapcsolat a szülőkkel, akkor tök jó dolog otthon lakni és inkább gyűjtögetni, ahelyett, hogy elfolyna minden pénze egy albérletre, és utána meg toporoghat egy helyben az életben, mert nem lesz pénze továbblépni.


A megfogalmazásod meg elég vicces. "aztán esetleg lehet szó a csajozásról"? :D Utoljára olyan 6-7 éves koromban beszélt velem anyám ilyen stílusban, mikor azt mondta, hogy ha elpakolom a játékaimat, akkor esetleg lehet szó tévézésről. :D Nem vagy a srácnak senkije, hogy "megengedd", hogy csajozni kezdjen. Tegyük fel, hogy valóban nincs esélye egyetlen egy nőnél se jelenleg. Mi közöd van ahhoz? :D Illetve miért lenne baj, ha attól még próbálkozna? Max tényleg nem sikerül összejönnie senkivel, aztán akkor mi van? :D


Fura a hozzáállásod, és fura helyen dolgozol, remélem a srác elmegy tőletek, mielőtt még belepumpáljátok a sok marhaságot, és ő is ilyen érzelmileg halott lesz.

2016. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!