Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, eltudj@tok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, eltudj@tok képzelni magatokat egy olyan párkapcsolatban, ahol mindenben a férfi dönt és ti csak hallgatok rá?

Figyelt kérdés
a korotokat is írjátok oda légyszives!
2016. szept. 20. 01:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne legyen a ferfi dominans. Ahogy irtak, a hatarozottsag meg a dominanssag nem ugyanaz. A baratom hatarozott ferfi, en hatarozott no vagyok, a kapcsolatunk meg egyenlo. Ha valamiben nagyon nem ertunk egyet, kb fele-fele aranyban engedunk altalaban, mikor ki.
2016. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem! 31
2016. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem.

Pedig én szeretem, ha a barátom határozottabb nálam, és nekem csak mennem kell utána, DE nagyon-nagyon fontos, hogy a döntés lehetőségét mindig hagyja meg nekem, ne akarjon rám kényszeríteni semmit.

Általában nálunk a párom nem dönt, hanem ő vet fel valamit ötletként, amire mondhatok nemet vagy igent.

Számomra tök jó, ha egy pasi picit szeretne irányítgatni, de azt nem tűrném, hogy mindenben csak neki legyen szava, nekem pedig csak bólogatni legyen szabad.

2016. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Fú.....köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)


11-esen jót röhögtem: Még semmit nem írtam arról, hogy szerintem milyen legyen egy pasi, de már kombinál......

2016. szept. 21. 01:11
 25/27 anonim válasza:
Tiszta szürke ötven árnyalata😂
2018. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nem láttam halistennek :D
2018. ápr. 1. 00:34
 27/27 Seni123 válasza:
Normális értelmes keretek közűl úgy , hogy nyilván a férfi is besegít. Akkor igen.
2019. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!