Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Keressem én? Írjak neki levelet? (e-mail:D) Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Nos megharagudott rám a kedves, olyannyira, hogy 12 napja nem beszéltünk. Letörölt msnről. Viszont én nem akartam megbántani sőt bocsánatot is kértem. Nagyon hiányzik, rengeteget gondolok rá. Mit csináljak?:(
2010. ápr. 23. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ez attól függ,mit tettél. Ha úgy gondolod helyrehozható a dolog,mert nem annyira nagy a bűnöd, keresd fel személyesen. ha úgy is elküld,lehet más is van a háttérben
2010. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
személyesen keresd fel.
2010. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem nagy bűnt követtem el, csak elmondtam a legjobb barátjának, h zavar, hogy ő soha nem hív el sehova.

Mások szerint csak "elvan a kapcsolatunkban"

"gyerekesen viselkedik"

2010. ápr. 23. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez is a gyerekességére vall, hogy 12 napja nem keres. Ha úgy érzed, hogy ezek után képes vagy vele felnőtt módjára beszélni, úgy hogy ne sértődjön meg, akkor telefonon keresd fel, vagy személyesen. 18/l
2010. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát most jókedvem van:D

Msn-re kiírtam olyan dolgokat, amik vele kapcsolatosak, amiket ő mondott nekem, és ezután bejelentkezett. :D Viszont nem írtam rá. Nem tudom, nem akarok mindig meghunyászkodni előtte. Ne gondolja h mindig az lesz amit akar. Vagy ezt nem jól gondolom?

2010. ápr. 23. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
DE. Igazad van. Kéresd magad egy kicsit. Ne mindihg te írj rá. Ha látja, hogy te direkt nem írsz rá akkor ő biztos rád fog. Sok sikert. :)
2010. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát köszi...

Csak már 12 napja "kéretem magam" és azóta nem írt...:S már hiányzik...

mindig azt álmodom, hogy szexelünk:$xD

2010. ápr. 23. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!