Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem enged az élettársam zsinagógába járni az apámmal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Megbeszéled vele,hogy tartsa tiszteletben a vallásodat,vagy otthagyod.
2016. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

és mire hivatkozik? hogy azt akarja, hogy ne zsidóskodj apáddal? :D


am meg az, hogy nem enged? mi van te? a házi állatkája?


23F

2016. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Öltözz fel, fogd a kulcsod meg a kistáskád, menj ki az ajtón, csukd be magad után, és irány a zsinagóga.

Eszem megáll, amikor ilyeneket hallok, hogy az élettársam/párom/férjem NEM ENGED valamit... mégis ki ő, az apád? Hogy jön a te élettársad - akivel elvileg egyenrangú PÁRKAPCSOLATBAN éltek -, hogy bármiben is korlátozzon, mint egy gyereket?!

Sz..rni rá, elmenni és kész. Egy normális kapcsolatban ilyen nincs, hogy NEM ENGED... ez nonszensz.

2016. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mivel van a problémája? A vallásoddal, vagy az apáddal?

De igazából mindegy is, ehhez nincs joga. Sokkal rosszabbat is csinálhatnál mint hogy elmész apáddal a zsinagógába...

2016. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy NEM ENGED??? A gazdid, vagy az anyád/apád? Édes istenem, fogod magad, és mész. Ha nem tetszik neki, akkor viszlát.
2016. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Kifogtál egy csőlátású antiszemitát :/ Személy szerint nem vagyok zsidó,de aki akadályozna valaki a vallásom gyakorlásában,megmondanám,hogy vagy elfogadja,vagy kalap-kabát.
2016. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem ért egyet a vallásoddal (kérdés, hogy miért vagytok együtt) vagy tudni jobb helyet is annak a pénznek, amit Jehova ládikájába dobálsz.


20F

2016. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Apámmal nincs gondja, semleges a viszonyuk, csak köszönni szoktak egymásnak.

A vallással van gondja, pedig sosem erőltettem rá, ritkán beszélek róla, csak annyi hogy péntek este és szombat reggel lelépek, amit az utóbbi 1-2 hónapban tilt, nem engedi, lefog, ha menni akarok és én ezt nem fogom már sokáig tűrni... Nekem ez fontos.


#7 semmi közünk a jehovákhoz, sosem adtunk pénzt a zsinagógába sem

2016. aug. 12. 15:38
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Egy ilyen ember nem férfi... attól még,hogy együtt vagytok semmi de semmi köze nincsen ahhoz,amit csinálsz a saját életedben. Ő nem az apád...nem tilthat meg semmit sem.Most vagy a sarkadra állsz és kilépsz ebből az ALÁRENDELT kapcsolatból,vagy örökké a kutyája maradsz! Te vagy a hibás (már ne is haragudj) ,hogy idág hagytad fajulni a dolgokat. Légy karakán,állj ki magadért!

Az meg megint más kérdés,hogy a "kedves" barátod miért jött össze egy zsidó lánnyal,ha antiszemita...

A volt barátomtól én is kaptam rendesen az íveket a származásom miatt... az ilyen férgekkel nem lehet mit kezdeni,nem kell velük foglalkozni.Hagyd el!

2016. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 fru_ ***** válasza:

Menj csak! Nem lehet úr se a tested, se a lelked fölött.

Hogy képzeli, nem is értem.

2016. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!