Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, biszexek ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, biszexek ti szoktatok este strandra járni esetleg balatonra, haverral vagy egyedül? Kort is irjatok!

Figyelt kérdés

Sziasztok :) az érdekelne egyedül vagy párotokkal jártok este a balatonra? :) izgi este? :D ugy halottam, hogy szoktak járni melegek és azt is, hogy valaki ott ismert meg valakit :) vagy jelenlegi párját :) gondoltam én is kimennék este balatonra :) nem csak ismerkedés miatt, jó dolog este járni? :D

21/m/p



2016. júl. 25. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Igen, a melegek a balatonra járnak ismerkedni...

És igen, a balatonra csak melegek járnak akik ismerkedni akarnak, szal nem kell izgulnod hogy véletlen egy heterót fogsz ki.

És az is igaz, hogy a balaton nem egy baromira tág földrajzi terület.

És nyilván senki nem ismerkedett ott meg senkivel. Már 70 éve mindenkit megfigyelek a balaton közelében, és állítom: senki nem jött össze senkivel.

Amúgy nem, nem várnék több értelmet egy 21 évestől.

2016. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátommal szoktam járni. Nem túl izgi nincsenek ott olyan sokan, meg heterók is szoktak oda járni.


20/F

2016. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ :) nem mondtam, hogy heterok nincsenek ott :D ezzel tisztában vagyok
2016. júl. 25. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
most voltunk hétvégén a barátommal, jó volt:D elvoltunk a vízben meg itt-ott a sötétben:D
2016. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hehe :D ez izgin hangzik utolsó, ha kérnék privátot, akkor esetleg többet is és részleteket is kaphatnék? :$ :D
2016. júl. 26. 01:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A részletek engem is érdekelnének :D

22/F

2016. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szoktunk mi is lejárni de hajnalba is egy jó meztelen uszásra 20 f
2016. júl. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7#-es köszi ^^, :)
2016. júl. 27. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!