Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Agresszív férfi változik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agresszív férfi változik vagy idővel csak rosszabb lesz? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A párom néha elég agresszív, földhoz vág dolgokat, kiabál, bele üt a falba.Tegnap megcsikiztem (kérte hogy hagyjam abba de tovább csikiztem játékból) és olyan ideges lett hogy agresszívan belém csípett.Azt mondta megpróbál változni,nagyon próbálok hinni benne,de nem hiszem hogy ebbe meg lehet változni.Mik a tapasztalatotok?

2016. szept. 20. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

"Az agresszív emberek soha nem változnak meg."

De igen, változnak. Rosszabbak lesznek! :-))

2016. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Fish1 ***** válasza:

Csak ha ő maga akarja, saját maga miatt és nem megfelelésből.

Ez a megpróbálok megváltozni dolog egész biztos nem fog működni, a "megpróbálok" szó alapból magában hordozza azt, hogy "nem akarom igazán", szóval ez így tuti kudarc.

Ha őt ezt nem zavarja, akkor nem fog változni. És ebben az esetben addig lépj le, amíg nem késő.

2016. szept. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok az ellenpélda!

Az évek során rengeteget változtam előnyömre.

Nem mondom,hogy néha nem robbanok,de nem olyan gyakran és nem annyira mint régen!

Igaz elég sok évembe,munkámba,kapcsolatomba került :(

2016. szept. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez örvendetes 13-as.
2016. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem fog változni, mellesleg én nem is lennék együtt egy agresszív barommal.


Én is szoktam hülyülni a párommal, csikizés, és van, hogy csakazértsem hagyom abba, mire ő egyszerűen lefog és visszaadja. Nem belém csíp, vagy rám ordít.

2016. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ferjemnek volt egy ilyen idoszaka egy fel ev kb ugy belemmart hogy lila lettem.

A masodik hatraveres utan segitseget kertem az egyhaztol ahova tartozunk.

Tenyleg segitettek beszeltek vele therapia stb stb miutan megoldodott a problemaja a munkahelyen soha tobbe nem volt agressziv ill megtanulta begurul elmegy hosszu setara vagy futni a kutyaval.

En pedig megtanultam ha latom fusztralt magara hagyom vagy elkuldom setalni.

,, menjel radfer addig en mosogatok menj csak jo lesz kicsit egyedul,,

2016. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van hogy változzon, de ha tényleg akarod akkor neked is tenned kell érte. Tehát példából adódóan legközelebb ha szól hogy ne akkor hagyd abba. Ha meg nem akarod akkor inkább most lépj le.
2016. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy nem.
2016. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!