Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, ha a párom egy elég friss kapcsolatban szabályokat állit fel nekem? Pl. Nem csinálhatok külön programot, nem járhatok el éjszaka külön, mert az olyan r*bis stb.

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy azt várja hogy mindent együtt csináljunk, mindig együtt legyünk. De nekem ez így sok, hogy minden nap együtt alszunk, úgy hogy nem élünk együtt. Szerinte ha nekem ez sok, akkor éretlen vagyok egy párkapcsolatra. 26/n
2016. szept. 22. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egyáltalán nem normális dolog.
2016. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
persze, ez így jó, mert így mindjárt az elején kiderült, hogy menekülnöd kell tőle. Szarabb, ha esküvő, neadjaisten gyerek születése után válik az ember párja ilyenné.
2016. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elnézek más párokat, akik ezt meg tudják oldani. Nem pasizni akarok, csak néha jó lenne egy kicsit elbulizni barátokkal, nem minden buliba együtt menni.
2016. szept. 22. 17:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális.
2016. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem normális, én nem is kezdenék olyan emberrel, aki nem tudja tiszteletben tartani, hogy önálló, döntésképes, megbízható személy vagyok és nem fogok senkivel sem összeolvadni. Te is jobban járnál, ha inkább keresnél egy olyan embert, akit nem feszítenek szét a komplexusok és nem akar uralkodni feletted.
2016. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Abnormális. Kontrollálni próbál. Nem te vagy éretlen, ő nem megfelelő párkapcsolatra.
2016. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pont annyira normális, amennyire te normális vagy, hogy ilyen pasit választottál.
2016. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen alakkal dolgom. A végén olyan féltékeny lett, hogy még kávézni sem engedett el a barátnőkkel, vagy strandra, moziba, edzeni, de egy idő után még ők sem jöhettek fel hozzánk.

Miután megmondta, hogy nekem nem lehet elmennem sehová qrválkodni, mert nem élhetem azt az életet, mint azelőtt szingliként, az asszonynak otthon kell lennie és kiszolgálni az urát.

Menekülj amíg nem késő!!!

2016. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél kicsit bátrabb. Pl kezd azzal, hogy valamelyik nap mond meg neki, hogy most szeretnél kicsit egyedül lenni és nem mész át. És nézd meg mi lesz. Mond meg, hogy mit fogsz csinálni és hagyd, hogy reagáljon. És ezekből ki fog derülni mi van.
2016. szept. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már megvolt a beszélgetés, mondtam, hogy ha tetszik ha nem elmegyek a barátaimmal. Próbáljon bízni bennem. De nem tud, azt mondja neki idő kell hogy megbízzon bennem.
2016. szept. 23. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!