Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtható az ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható az ha a férfi megszorít vagy megmar egy nőt azert mert az felidegesítette?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 20:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Aki ennyire is kezet emel a párjára, az megteszi később is, és valószínűleg egyre durvábban. Az ilyet úgy vágnám ki mint macskát szrni
2016. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem, aki ezen a szinten van, hogy nőt üt, az egy jellemtelen senki.
2016. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha házasságban élnék, ezt még megpróbálnám megbeszélni vele, de ha még egyszer előfordulna, rögtön hajítanám kifelé.

Viszont ha csak járunk, akkor szakítanék vele már egy ilyen után is, hiszen ahogy az előttem kommentelő is írta, ez csak egyre rosszabb lesz! (Max még egy esélyt adhatsz neki, ha úgy érzed, nem volt olyan nagy dolog ez, de talán már ezt sem érdemli meg.)

Az én párom mikor ideges, inkább kimegy a helyiségből, és beleüti a kezét a falba, vagy ilyesmi, de engem soha nem bántana, még ilyen mértékben sem... Engem már ez is elgondolkodtatott, hogy a falba veri a kezét.

23/L

2016. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Megmar? Akkor nem férfi :D A kislányok marnak.

Válasz:Nem megbocsájtható! Ha egyszer megteszi megfogja többször is!

2016. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Legalábbis számomra.
2016. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2016. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sem.
2016. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan? Arcodba mart vagy, hogy szorított meg?


NEM.

2016. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem megbocsátható. Vágnám kifele, mint macskát... Ha a csaj egy idegesítő, hisztis pitsa, akkor sem megverni kell, hanem szakítani.
2016. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!