Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha már a családoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már a családomat is zaklatja telefonon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hajlandó mégcsak beszélni sem a (volt) barátommal, mivel olyan téveszméi vannak, hogy megcsalom, miközben ebből egy szó sem igaz. Szerintem betegesen féltékeny, vagy pszichopata.

Az, hogy szépen megkérem, ne hívogasson, és ezt nem teszi meg, még valahogy elmegy. De felhívta a vezetékes otthoni számunkat, valamint Anyukám mobilját(!) is, amit persze nem vettünk fel. (Egymás után rengetegszer telefonálgatott.)

Még az a szerencse, hogy jó messze lakunk egymástól.

Rettegek ettől az embertől, mert bár tudom, hogy sosem bántana, nagyon rémisztő, hogy miatta kell kikapcsolni a telefonjainkat.

Véleményeteket köszi előre is.


2016. szept. 22. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kopp ugyanez volt velem is. Csaladdal, barati korrel egyutt letilotottuk facebookrol, whatsapprol, viberrol, instagramrol stb. Letiltottuk a telefonszamat (igy allandoan foglaltat jelez hiaba probal hivni),vegul, mivel sajnos a vonalas szamunkat is tudta, kertunk egy ujat (nemi felarert cserebe). Nagyvonalakban ennyi. Ugyan tudta, hogy hol lakim, de csak a szaja jart, tehat, ide mar lusta volt eljonni, higy bevaltsa a fenyegeto igereteit. Ha veled megis megtortenne, jelentsd fel.
2016. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gotland ***** válasza:
54%
Apud/fiú tesód esetleg felveheti a telefont és megkérdezheti, hogy volt már-e terhes macskával pofán verve. Általában hatásos.
2016. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Le kell tiltani a számát,ha más telorol is hív akkor mond meg neki hogy feljelented zaklatásért. Ha ebből se ért,akkor meg jelentsd fel. Esetleg cseréljétek le a számotokat. Vagy vegyétek fel a telót,tegyétek le az asztalra had mondja a magáét,lehet megunja.
2016. szept. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Call Recordert a telefonra, bekapcs, felvesz telót, rögzíti beszélgetést, ha fenyeget még jobb és rendőrségre menni feljelenteni.
2016. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt, csak ő képes volt hajnal háromkor az ablakom alatt hívogatni engem meg üzeneteket írt stb... Én telefon számot váltottam, és azt mondtam neki hogy kihívom a rendörséget, feljelentem zaklatásért és távolság tartási végzést is kérek. Egy darabig folytatta, de miután új pasim lett, és les.zartam a fejét úgy békén hagyott, persze mindenkinek elkezdte híresztelni hogy mekkora lotyó vagyok stb de egyáltalán nem érdekelt. 3 évig zaklatott.
2016. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Legalább kimutatta végre a foga fehérjét, eddig sosem mert ilyen messze elmenni. Én meg csak halogattam a szakítást, hogy majd ha ezt és ezt teszi. Megtette. Atyaég, még szerencse, hogy itthon vagyok és biztonságban. Remélem, ez így is marad.

Köszi az eddigi hsz-kat mindenkinek.

2016. szept. 23. 00:32
 7/10 anonim válasza:
Jelentsd fel a rendőrségen zaklatásért.
2016. szept. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a kemény, hogy másnap írt egy üzenetet az én telefonomra, mintha semmi nem történt volna, nem hívta volna Anyukámat és a vezetékes egymás után több tucatszor. Jó reggelt, hogy vagy stb. Tényleg beteg. És ezek után még képes lenne azt mondani, hogy szeret.
2016. szept. 23. 11:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg pszichopata... a rendőrséget sajna nem fogja tűzbe hozni, mondjuk olyan hallottam, hogy 800 sms-t már elfogadtak a zaklatás bizonyítékául.

Örülök, hogy már vége... képzeld milyen élet lett volna ezzel... brrrr

2016. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bele sem merek gondolni, milyen életem lett volna, igen.


Nem is kért volna bocsánatot, ha én nem tudatosítom benne, hogy mit művelt. Azt gondolja, hogy egy ilyen "kis hiba" megbocsájtható. Utána kezdte el a szánom bánom dolgot, meg az így szeretlek, úgy szeretlek szöveget, amiről előre megmondtam, hogy így lesz.:)

2016. szept. 23. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!