Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta szeret, de nem az a mindent elsöprő dolog. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2016. szept. 23. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nem szerelmes.
2016. szept. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
pontosan!
2016. szept. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Én biztos nem mondtam volna meg neked, ha jó csaj vagy. Úgy veszélyeztetném azt, hogy tovább tudjalak kefélni. Mondjuk végül is, ha jönnek helyetted egy jobb, lapátra tennélek, szóval végül is mindegy.
2016. szept. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeret téged, de nem te vagy az első számú dolog az életében. Egyfajta védekezés is az ellen, ha egy nap úgy döntenél, hogy te már nem szereted, viszont te neki még fontos lennél, akkor ne törjön össze lelkileg teljesen.
2016. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeret de nem szerelmes. Nagy kar.
2017. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
te is voltál már így pasival, csak legyen valakid. aztán dobtad másért
2017. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te egy nagy médium lehetsz kedves utolsó! 😂😂😂 aruld mar el az ötös lotto szamokat is privatban. Kosz
2017. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, én a helyedben már nem lennék ezzel a pasival. Gyakorlatilag kulturáltan közölte veled, hogy csak amolyan pótlék vagy.
2017. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!