Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy kezd egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy kezd egyre jobban nem érdekelni a nők lelkivilága, belső értéke, és ez a hozzáállásom mégis miért vonzóbb a nők szemében?

Figyelt kérdés

Korábban még hajlandó voltam meghallgatni őket, ápolgatni a kis sérült lelkivilágukat, tanácsokat osztogatni a panaszaikra, ellátni a kis bibijeiket, aztán mostanság, úgy 1-2 éve baromira nem érdekel, hogy mi cseszi a csőrüket, mi bántja, mi sérti őket. Igazából arra is tenni szoktam, hogy a stílusom esetleg nem jön be nekik. Meglepődve tapasztaltam, hogy vonzóbb vagyok a szemükben: előre rám köszönnek, folyton érdeklődnek, várják tőlem a humorbonbonokat, hogy feldobjam a napjukat, és csekkolják a beosztást, hogy mikor leszek velük egy műszakban. DE MIÉRT?


A nőknek miért nem imponál, ha valaki törődik velük? Miért jobb az, ha valaki le se fossa őket? Szerintetek miért vagyok vonzóbb a szemükben azóta, amióta nem igazán érdekel a nyűgjük?


Régebben tűzbe tettem volna a kezem egy-egy komolyabb nőért. Elégtelen volt számukra a fáradozásom. Most meg az van, hogy másnapra totál elfelejtem a problémáikat, nem pátyolgatom őket, szinte gőzöm sincs, előző nap mit panaszkodtak, s mégis ők kezdenek mászni utánam.


A GYK népe ne értse félre, nem vagyok nőcsábász, sem belsőre, sem külsőre, de valahogy mégis ellentmondanak a hozzászólásaitok annak, hogy egy értelmes nő mégis mire kapja fel a fejét, mert ugyan nem arra, hogy valaki minimális empátiát mutasson feléjük, s törődjön velük.


2016. szept. 23. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez ugyanígy működik veletek, férfiakkal szemben is, nincs ebben semmi furcsa.
2016. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

A nyakamat rámertem volna tenni, hogy a hozzászólás valami szánalom lesz.Az első össze is hozta.

Érik már egy kérdés.

A nők miért ilyen szánalmasak?

2016. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Akik itt irogatnak azok nem a munkatarsaid. Van akinek ez jon be van akinek meg az. Fogalmam sincs a kollegaidnak miert jon be ez, nekem pl egyik viselkedesed se lenne kulonosebben vonzo, mivel panaszkondi nem szoktam, a meghallgatasodra nem lenne szuksegem, de azt se szeretem ellenben ha leszarnak es nem is emlekeznek masnap arra, mit mondtam elozoleg :D Erre a viselkedesre en is leszarassal reagalok.
2016. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%

Az itteni hozzászólások a legtöbb nő részéről teljesen ellentmondanak a való világnak. Ezen ne pörögj, feleslege. Rengeteg ember feljön ide, előadja az általa ELKÉPZELT ideált és megnyugszik a kis lelke, hogy ő tök korrekt volt. Aztán másnap felkel, éli az életét és teljesen máshogy cselekszik, de még észre sem veszi.

Rengeteg nőtől hallottam már, akár társkeresésnél, akár baráti beszélgetésnél, hogy mit szeretnének egy pasitól. Aztán, kb. az összes teljesen más pasival jött össze.

Mintha egy társadalmi elvárásnak próbálnának megfelelni, amikor elő kell adni magukat, de az ösztöneik után mennek, amikor ténylegesen kell valakit választani.

Éveken át én is megértő és jó fej próbáltam lenni társkeresésnél. Úgy neveltek és olyan környezetben nőttem fel, ahol azt tanultam, hogy kedvesnek, udvariasnak és segítőkésznek kell lenni, mert az szép és jó dolog. De semmi értelme nem volt. Később meguntam az egészet és önzőbb, bunkóbb, nyersebb lettem. Tádám, simán jöttek a sikerek csajozás terén.

Ha körülnézel akár itt, akár máshol, rengeteg pasi ugyanezt tapasztalja. Igazából egy olyannal sem találkoztam még, aki ezt tagadná. De ha leírod, a torkodnak fognak esni a lányok, mert sérti a saját magukról kialakított ideált. És azt is tekintsd természetesnek, hogy itt minden női válaszoló kivételes csoda lesz. Ez van. Ilyen ez az arc nélküli, anonim világ, ahol mindenki megélheti azt, amit szeretne.

2016. szept. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Neked szimpatikus lenne egy olyan nő aki mindenkinek teszi a szépet,megjátssza magát a hamis érdeklődésével,álszenten módon próbálja magára erőltetni ,hogy ő a jóságos tündér aki megérdemel végre már egy pasit magának,mert,hogy ő milyen kedves és törődő ...

Talán azért kedvelnek jobban,mert ledobtad az álarcodat,most adod önmagad, a nyers stílusod jobban bejön ,mint a mesterkélt színészkedésed ,hogy te milyen jó embervagy..

2016. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: Aki normálisan viselkedik és megunja, az általában NEM HAMIS képet mutatott magáról. Reálisat mutatott, csak megváltozott a sok csalódástól. És az ilyen srácok nem mesterkélt színészkedést szoktak előadni, hanem tényleg kedvesek és nem sajnáltatják magukat. De amikor egy csomó csajról lecsúsznak egy bunkóbb pasi miatt, akkor megunják és megváltoznak. Az emberek változnak.


És #4-es vagyok: Kik voltak azok a frusztrált és megkeseredett nők, akik lepontoztak? És tárolnak annyi agysejtet a fejükben, hogy képesek megfogalmazni, a válaszom miért nem hasznos, ha ezt éltem át és ezt tapasztaltam? Vagy ott voltatok és láttátok, hogy más történt velem? Mert akkor kíváncsian hallgatom, hogy mi.

2016. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6# Nekem volt ilyen "kedves és megértő" barátom, és csak álca volt nála. Később be is vallotta, hogy igazából annyira nem érdeki ki mit mond neki, ő magáról szeret beszélni és azt szereti ha őt hallgatják, csak cserébe "el kell viselnie" néha a mások mondanivalóját is. :D A legtöbb "kedves" srác egyáltalán nem olyan, amilyennek mutatják magukat. Sokkal jobb tapasztalataim vannak azokkal, akik ki merik mondani, mit gondolnak alapból. Sok ilyen srác egyáltalán nem bunkó, csak a "kedves" fiúknak annak tűnnek.
2016. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

van benne valami, nem tudom miért van így...pasikkal szemben is ugyanezt tapasztalom, többnyire akkor érdeklődnek amikor én már leteszek róluk..

amúgy engem egy idő után ez fárasztana, és nem érdekel tovább az illető, ha én sem érdeklem őt, tehát ha nem változik ez a viselkedése velem szemben, akkor megunom és nem izgat tovább 😏

25L

2016. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!