Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szakállas/ borostás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakállas/ borostás pasival, párotokkal való csókolózástól nem készül ki az arcbőrötök?

Figyelt kérdés

Az én arcomat iszonyatosan "kidörzsöli" a barátom arcszőrzete, száj-áll tájékon a bőröm nagyon piros és száraz. Nem tudom mit tehetnék ellene. Hiába krémezem nem múlik el, de néha nagyon csúnya tud lenni.

Nektek volt hasonló problémátok? Hogyan tettetek ellene?



2016. szept. 24. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én arcomat is irritálja párom borostája, felszabadulok, amikor megborotválkozik. :)


Szólj neki, hogy téged zavar, nem kell szenvedned ha nem muszáj!

2016. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is érzékeny a bőröm, így amikor a párom borostája megnő, akkor csak óvatosan szoktam csókolni, meg az arcának is főleg a szőrtelen részét puszilgatom. De a párom is megértő, és általában borotválkozik, ha találkozunk.
2016. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

A férfi ékessége a szakáll. A borosta a fejlődő szakáll. Nem leborotválni kell, hanem hagyni, hogy kifejlett szakállá növekedjen.


Ha bántja a szakáll az arcodat, ne csókold annyit. Egy remekbe szabott műalkotást akkor is lehet élvezni, ha csak nézed. A Mona Lisát sem csókolgatja egy-két elvetemült túristán kívül senki.

2016. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Torma András! Néha úgy érzem, mintha skizofrén lennél. Van hogy olyan értelmes válaszokat írsz, amivel egyet is értek, máskor meg a hajam égnek áll tőled 😄
2016. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Ezen jót nevettem!😂
2016. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
A nagyon rövid borosta igen, de a kicsit hosszabb nem.
2016. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!