Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bátom ma le k* anyazott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátom ma le k* anyazott mert azt modtam neki hogy nem vagyok belé szerelmes (viccből). Ti találkoztatok vele ezek utan?

Figyelt kérdés
Bocsánatot kert és megbánta,azt mondta rosszul esett neki nagyon hogy ezzel Viccelődtem.
2016. szept. 24. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
egy agressziv barom aki így bánik egy nővel
2016. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
Hú mit mondana a kAbátom ha tudna beszélni..
2016. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Valaki segítsen már ennek a szegény léleknek, aki járatos a tanyavilág társas viszonyaiban. Én sajnos nem tudok segíteni. Mi az a bát?
2016. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Persze, bocsánatot kért, na és te ezért a rossz viccért?
2016. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Miért találkoztunk volna vele? Nem is ismerjük.
2016. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

*A barátom

*találkoznátok

Bocsi,siettem az írással azert rontottam el :)

2016. szept. 24. 17:27
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem tini kategória!
2016. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%

mily meglepő, hogy egy vadbarom a barátod! Meg se lepődöm ezen, valahogy vonzanak titeket nőket az ilyen állatok, és akkor még kérdezgetitek, hogy mit tegyetek!


Én azt javaslom, hogy maradj vele együtt, megérdemlitek egymást. Barátod egy barom, te meg egy önálló vélemény nélküli személy!

2016. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem eleve ilyen eset még sem történne. Ilyennel minek viccelődni? Ha már ilyen dologgal próbálsz viccelni akkor vállald azt is,hogy balul sül el. Persze a párod sem a legjobban reagálta le, máshogy is ki lehet fejezni, ha valami nem tetszik és bánt.
2016. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra, éretlenségre vall - mindkettőtök részéről... .
2016. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!