Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam évekkel ezelőtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam évekkel ezelőtt a nagy szerelemmel, mert nem becsült, aljas volt velem, másokkal is, ilyen a természete. Halálosan szerelmes voltam, de az eszemre hallgattam. Most vanegy bnője és ez rossz nekem. Miért? 27/N

Figyelt kérdés
Azért szakítottam,mert muszáj volt, pedig szerettem. Ő többször vissza akart kapni, éveken át,jött,hogy megváltozott, na ez nem igaz. Mindig elutasítottam. Most van egy barátnője,ez a lány is meg van veszve érte, és rosszul esik,hogy ugyanazt átélik, amit mi akkor évekkel ezelőtt. Ő lesz neki akihez leköti az életét úgy látszik, pedig sajnos azt kell mondjam nem is érdemelt olyat, aki így szereti újra. Már nem is kéne velük foglalkoznom, a saját életemet kéne építeni, ehelyett ők érdekelnek. Rossz,hogy a lány ugyanolyan boldog mint én akkor, pedig ha nem szakítok, ha nem utasítom el én is lehetnék most a helyébe, csak persze tűrnöm kéne,ahogy viselkedik. Lehet,h anno rosszul döntöttem? Már nincs visszaút, mit tegyek,h örökre elfelejtsem és ne velük foglalkozzak?
2016. szept. 18. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Rád férne egy jó kefélés!

Menj,pasizz be!

2016. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit tudott ez a fickó, de hogy szakítás után évek múlva még mindig a hatása alatt vagy és nem ábrándultál ki belőle a közönyösségig, az nem semmi. Inkább foglalkozz mással, például magaddal. Örülj, hogy megszabadultál egy aljas embertől. Valószínű, hogy a barátnőjével is aljas módon viselkedik. Ezt irigyled tőle? Na nemár.
2016. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el akkor a mostani szerelmét se becsüli. Nem változnak az emberek annyira,mint gondolod :/
2016. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!