Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit szoktatok tanulni érettségi időben?

Figyelt kérdés
sziasztok az érdekelne,hogy abban az évben amikor érettségiztek mennyit tanultok. én már idősebb vagyok 25,barátnőm most fog érettségizni.. és eddig megértő voltam vele,türelmes. de napi szinten eltűnik 4-5 órára. azt mondja ennyit tanul. de mindig leírja,hogy nem lesz telefon közelben. nekem is sok dolgom van,dolgozom ilyenek,de pár percre mindig felnézek írt e nekem. mondta,hogy sokat kell tanulnia. de még csak szeptemberben van. és már most ennyire elfoglalt.
2016. szept. 24. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem elégszik meg a kegyelem 2-essel, ahogy sokan mások érettségikor.
2016. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én fiúként sokat tanultam mikor érettségiztem, hogy mindenből 5-ös legyek, de nekem nem volt barátnőm. Ráadásul én is csak érettségi előtt pár héttel kezdtem el tanulni, nem már szeptemberben. Attól függ, hogy mit értesz azalatt, hogy sok időre eltűnik. Ha napokig nem ír, meg nem is találkoztok, akkor ez elég kamu ürügy. Ha gyanítasz valamit a háttérben, akkor jobb ha megbeszéled vele.


De ha csak arról van szó, hogy délutánonként tanul, és estig nem veszi fel a telefont, de azért ír, meg érzed rajta, hogy szeret, akkor ne aggódj szerintem, lehet hogy csak olyan szakra készül, ahol nagyon magas a ponthatár, és már most készül.

2016. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utólag jöttem rá, hogy túl keveset. Többet is bele kellett volna tolni mint napi 4-5 óra.
2016. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem is az a baj. csak nekem ez gyanús. tudom,hogy ez neki fontos időszak. de attól még pár percre felnézhetne szerintem,hogy szia minden ok,tanulok,hiányzol vagy akármi.

vagy ha nagyon sokáig eltűnik szokott küldeni sms-t,de most már az se. lehet,hogy az élet,és a véletlen egybe esések,de egyre több minden közbe jön neki. valamit leír,hogy úgy lesz,de máshogy cselekszik mégis. tegnap megbeszéltük,hogy ma délelőtt megtanul addig amig nem jövök haza melobol,kettőkor haza értem.. erre azzal fogadott,hogy délelőtt nem tanult mert otthon segített 3-4 órát. és csak délután kezd tanulni. azóta se írt meg semmi.

2016. szept. 24. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Jézus... Egyszer volt ilyen pasim, akitől soha nem volt 5 perc nyugtom se, hát soha-soha többet olyat! Hagyd a csajt és keress olyat, aki lesz_arja a jövőjét meg a családját és ráér folyton veled lébecolni.
2016. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

#5: nehéz így eldönteni, hogy mi van, ezt nekik kell tudniuk, ő ismeri a barátnőjét meg hogy milyen a kapcsolatuk.


Nekem volt olyan barátnőm, akinek tiszteletben tartottam mindig, ha dolga volt, nem szóltam miatta. De miután egyszer 2 hétig nem kaptam tőle még egy sms-t se, kiderült, hogy megcsalt valakivel.


Bár valószínűleg itt nem erről van szó, de a kérdés alapjaiban jogos, egy kapcsolatnak nem tesz jót, ha nem szánsz időt a másikra.

2016. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Ne ferdíts már 6os! Van egy kis különbség aközött, hogy valaki napokig nem jelentkezik, meg hogy nem mer nyugodtan leülni sz_arni, mert a másik rögtön behisztizik, ha nem válaszol azonnal az üzenetére.


De egyébként úgy tűnik jól beletenyereltem. A kérdezőtől kaptam egy nagyon kedves, udvariasan megfogalmazott privát üzenetet édesanyám szexuális életéről.

2016. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: Ha valaki pár órára vagy egy napra "eltűnik", azzal szerintem semmi gond, mindenkinek kell legyen saját élete.


De az is igaz, hogy neki kell tudni, mennyire érzi elhanyagolva magát.


Amúgy meg részvétem és no comment. :D

2016. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én év közben nem igazán tanultam többet mint amúgy, annyi hogy hétvégénként kidolgoztam kb 4 töri tételt, de nem egyhuzamban, max óránként de inkább sűrűbben pihiztem (ami azt jelentette hogy írok a barátomnak pár szót)...aztán az írásbelik és szóbelik közt inkább tanultam, de ott is elosztva, szóval 4-5 órát egyhuzamban sose tanultam még:D Amúgy kitűnő lett az érettségim szóval az hogy valaki nem tanul ennyit nem jelenti feltétlenül azt, hogy a kegyelemkettesre megy...Mondjuk én tiszteletben tartanám hogy neki ennyi tanulás kell és ilyen elosztásban, de lehet ha mondod neki akkor próbál változtatni.
2016. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!