Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha bűntudatom van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Szóval vége van az érettségi időszaknak. Barátnőm egyik legjobb barátnőjét én készítettem fel egy szóbeli tárgyból.


E miatt egy hétig reggeltől-estig vele töltöttem az időmet és elmagyaráztam neki, ha nem értett valamit.


Ez idő alatt megesett, hogy vigasztalnom is kellett, párszor eltört a mécses (félt, hogy lerontja a 90+%-os írásbelijét), de kifejezetten jól éreztem magam vele, sokat nevettünk.


Szóbeli előtti nap úgy köszönt el tőlem, hogy ha nem lenne barátnőm... de itt abbahagyta és megölelt majd elköszönt.


Azóta is azon gondolkozok és bűntudatot érzek. Lehet azért is, mert nem mondtam a barátnőmnek, de furán is érzem magam...


Hogyan lehetnék újra a régi?



2015. jún. 24. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy ölelés nem a világ.

Ne legyen bűntudatod, mert nincs miért.

Semmi nem történt, nyugalom.

2015. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a probléma ?
2015. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nagyon szeretheted a 'barátnőd', ha elég 1 hét egy másik csajjal és máris elbizonytalanodsz... szerintem te nem is szereted a csajod.
2015. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
A barátnőd meg jó hülye, hogy egy másiklányra rábiz hogy legyél vele 1 hetet. Jóhogynem megágyaz nektek meg gyertyát tart.
2015. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A világ legfeljebb megmosolyog, hogy miért nem unga-bunga?
2015. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnődnek egy szót se, neked pedig nem téma, mert nem tettél semmit, ahogy a barátnőd barátnője sem.

Rendes voltál, felkeltetted az érdeklődését, mérsékelten viszonoztad, nem csaltad meg a barátnődet!

Ennek függvényében semmi más tennivalód nincs, csak önelégülten mosolyogni, hogy nem a barátnőd az egyetlen nő aki szívesen lenne veled. :D 21/F

2015. jún. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!