Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a párotok szokott megjegyzést tenni a súlyotokra? Hogy reagáltok rá? A szerelmet, szeretetet mennyire befolyásolhatja nálatok?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk kapcsolatban ebből most 5 hónapja hogy összeköltöztünk és amikor összeveszünk rendszerint felhozza, hogy már én se úgy nézek ki mint 6 éve amikor megismert.Vagy hogy nem visz el motorral mert a hátsó rész csak 55-60 kg-ot bír ki és hasonló dolgok. Tény hogy jött fel rám pár kiló ami engem is zavar de iszonyúan bánt és a lelkemet tiporja amikor ezt mondja vagy érezteti velem. Sokszor enni se merek már előtte annyira zavar és felmerült bennem, hogy ha neki a szeretete kilókhoz kötött akkor mi lesz ha valami nagyobb dolog történik az életben akkor sem fog kitartani mellettem?!Nem is szeret igazán?! Arról nem is beszélve hogy ezekkel a megjegyzésekkel azt sikerült elérnie hogy már nem szeretek levetkőzni előtte,nem megyek strandra vele, sötétben vagy takargatva történnek az együttlétek mert szégyellem és nem akarom hogy lásson. Mikor megismerkedtünk 59-60kg volta most 75 kg. Nyilván gondolkodtam hogy fogyózni kezdek ( mondjuk jól érzem magam a bőrömben) de nem akarom hogy megváltoztasson és hogy csak akkor maradjon velem ha fogyok.
2016. szept. 25. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Ha beteg vagy, vagy rajtad kivulallo okok miatt tortenik ilyen, akkor hogy barmilyen gyogyszert elokeritek neked, hogy jobban erezd magad es meggyogyulj, es ha kell mindennap elmegyek veled edzeni, hogy motivaljalak. Ellenben ha azt latom, hogy lusta disznosagbol jott fel rad 25-30 kg (ami azert eleg jelentos sulytobblet), es utana meg te allsz neki panaszkodni hogy nem kivanom ugy a megereszkedett parnacskaidat meg zsirfeluleteidet, akkor szo nelkul ott hagylak, ha nem latok igyekezetet a reszedrol. Mert lehet nyomni a sertodos dumat, de ennyi erovel o is kerdezheti, hogy te miert nem torodsz vele annyira se, hogy kivanatos akarsz neki lenni?
2016. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez, kb úgy néz ki, nem téged mint nőt, embert szeretett meg, hanem az akkori alakod tetszett neki. Abba szeretett bele. Mint ember, mint nő, másodlagos vagy neki.
2016. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván úgy szeretett beléd, ahogy látott annak idején és észrevette, hogy elhagyod magad.

Ahogy elnézem neked sem tetszik a mostani helyzet.

Jönnek a fals dumákkal, hogy fogadd el magad, blablabla...

Miért is?

A súlyfelesleg nem egy kezelhetetlen állapot, nem úgy mint egy testi fogyatékosság.


Ez a "mondjuk jól érzem magam a bőrömben" te is tudod, hogy kamu, különben nem érdekelne a véleménye és le se szarnád a megjegyzéseit.

Itt az a kérdés, hogy változtatni akarsz-e vagy sem?

2016. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi öt éve vagyunk együtt, ez alatt mindkettőnknek sokat változott a testsúlya, de nem tettünk becsmérlő megjegyzéseket egymásra. Egyrészt mert akár fogyott, akár hízott a másik, feltételeztük, hogy nem kell szólnunk, ő maga is észreveszi, másrészt mert a vonzalmunk nem csökkent a változások alatt sem.

Nekem pl. szokásom az életmódom legkisebb változtatása nélkül fogyni vagy hízni. Annak örülnék már végre, ha megállhatnék egy tartományban, de hiába nyaggatna bárki, egyelőre még nem találtam meg a módját.

2016. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%

Azért ha ő is 80 kg körül van(átlagos férfisúly), ketten egy robogón nem férnétek el, és nem is hiszem, hogy elbírna több, mint 150 kgt.


Az a válaszoló, aki azt írta, hogy nem szereti a személyiséged buta. nem tehet arról, hogy mit tart vonzónak, mit kíván, mire áll fel neki. Biztos, hogy nagyon elégedett volt veled, mikor összejöttetek, semmi bajod nem volt, se terhesség, se baleset, súlyos betegség, semmi, és felszedtél annyi zsírt, mint egy 9 éves gyerek súlya.


Ha nem szeretne már rég dobott volna.


Az a bizonyíték rá, hogy szeret, hogy még melletted van és próbálja fenntartani a szexet.


Én gyorsan elkezdenék fogyózni a helyedben(ki tudja, mennyi türelme van még a srácnak) hogy újra tetszek a férfinak, aki szeret, különben jön a szingli lét, és 80 kilóval ezerszer nehezebb ismerkedni, mint 55 kilóval.


Egyébként igen is fontos, hogy tehetsz-e a valtozásról(vagy inkább ellen), vagy sem. Ha nem tehetsz róla, van benne együttérzés is.


Bármilyen nagyobb tartós változtatás, amiről tudod, hogy taszító, vagy lohasztóan hat a másikra, az önzőség.


Egész más egy hajfestés, ami rövid ideig marad, mint 30kg plusz, amit évekbe telik leadni.


Nem ugyanaz, ha kopaszra borotválnád a fejed, mintha kihullana a hajad kemo miatt.


Remélem érzed a különbséget.


Amúgy, ha panaszkodik, már kezd besokallni.

Beszélj vele nyíltan, de ne a hülye miért nem szeretsz kövéren is dumát add elő, hiszen a szeretet és a vágy két külön dolog. Gondolom te sem jöttél össze számodra taszító de szimpatikus személyiségű emberrel. Neki is lehet olyan taszító a háj, mintha gennyes kelések borítanák a tested. Ugyanúgy fordítva, vannak, akiknek csak 100kg feletti nőkre áll fel. Vagy van olyan, aki csak bizonyos formájú lábakra gerjed, vagy latexre, vagy ha fojtogatják, vagy akármi. Senki nem tehet arról, hogy mihez vonzódik és mihez nem. Attól, hogy neked megfelel a súlyod, őt még zavarhatja.


Nem is értem miért kell nyilvánvaló dolgokat magyarázni, amiket az ember már 5 évesen tud. Van,aki nem szereti a brokkolit, de szívesen megeszi a spenótot, és van olyan, aki fordítva.

2016. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te simán belelustultál a kis kényelmes kapcsolatodba, van ilyen, nem is kevés. Biztos velem van a baj, de én ezt sosem értettem. 75kg az rettentő sok, még akkor is, ha pl.180cm vagy.

Magaddal szemben sem engedheted ezt meg, de a barátoddal sem vagy korrekt, nem így ismert meg. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret. Csak vannak elvárásai, amik nem teljesíthetetlenek, hiszen egy normál súlyod volt anno.

Mi lesz veled, ha gyereket szülsz, arra gondoltál már?

Szerintem már holnap indulj sportolni, meg figyelj a kajára, hidd el, sokkal jobban fogod érezni magad, ha nem vaksötétben kell szerelmeskedni.:)

2016. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!