Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tegnap este egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tegnap este egy buli folyamán drogozott. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tegnap este metamfetamint használt. Nem ismerem a drogokat, utánaolvastam és az volt benne, hogy függőséget okozhat. Félek ettől. Mondtam neki, hogy csalódtam benne és nem néztem volna ezt ki belőle. Mondta, hogy tudja, hogy rosszat csinált. Szívritmuszavarral született, tehát gondolom így még rosszabb hatással lehetett rá. Ő mondta el nekem, első alkalom volt állítólag. Azóta nem tudott túl sokat aludni azt mondta. Félnem kéne? Nem tudom mit csináljak és mi lehet ebből. El fogok vele beszélgetni rendesen, de nem tudom, hogy pontosan mit mondjak neki. Tudtok adni tippeket? Nagyot csalódtam benne, most üresnek érzem magam emiatt. Nagyon elszomorít mert szeretem és féltem. Nem gondoltam volna róla, mert egyébként egy normális, dolgozó ember. Nincs semmi oka ilyeneket használni.Nem tudom mitévő legyek, Segítsetek légyszíves!

2016. szept. 25. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Értem az aggodalmadat és azt, hogy félted, de szerintem kissé túlreagálod. Félreértés ne essék, életemben nem drogoztam és nem is tervezem, de ha ez valóban egyszeri alkalom volt és csak a kíváncsiság hajtotta, akkor nem hiszem, hogy ekkora feneket kéne neki keríteni. Ha amúgy sem olyan ember, aki ezekkel élne és semmi oka sincs rá, akkor kötve hinnem, hogy függő lesz. Persze szereted és felted, mond is el neki, hogy nem ilyennek ismerted meg stb, de mégis csak felnőtt ember, ne érezze úgy, hogy te most márpedig el akarod számoltatni, mert engem speciel az ilyen feldühítene. Felnőtt, önálló véleménnyel és gondolatokkal rendelkező ember vagyok és nem tűrném szó nélkül, ha a barátom rámförmedne, mert egyszeri alkalommal olyat cselekedtem, amit ő nem helyesel.
2016. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Páros lábbal rúgd ki a francba és keress egy normálisat.
2016. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Óvastam' a neten, hogy a metamfetamintó' függő drogos álat' lesz mindenki, úgyhogy aki drogozik, azt páros lábba' ke' kirúgni.
2016. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Ügy van, aki drogozik azt páros lábbal kel kirúgni.

Valóban egy alakalom volt-e, mi a garanciája arr, hogy nem lesz, nehéz.

azt könnyű mondani, hogy bánja, beszélgess vele, biztosan fel tudod ismerni, hogy ez mennyire komoly bűnbánat.

Még egy (1) esélyt azért csak adnék

2016. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy alkalom nem a világ, annyitól nem válik függővé.

Beszélgess el vele, és hívd fel a figyelmet, hogy szívritmuszavarral lehetne annyi esze, hogy nem használ amfetamin származékokat.

Persze,hogy nem tudott aludni,mert beutott a cucc....és első használat.

Szerintem ne dobd ki,ettől még nem lett rosszabb ember.

Inkább azt tudakold meg, hogy kitől kapta.

Ha sokat lóg az arccal,gyanítom nem ez lesz az utolsó alkalom.

Relax :)

Nem kell kétségbe esni,még nem történt katasztrófa. :)

Mielőbb keríts sort arra a beszélgetésre!

2016. szept. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!