Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak még rá vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még rá vagy inkább engedjem el?

Figyelt kérdés

Barátommal 8 hónapot töltöttünk együtt. Hatalmas szerelem volt mindkettőnk részéről, illetve én még mindig oda vagyok érte.

De rendszeresen féltékenykedtem és csúnyán megbántottam, nagyon durva dolgokat a fejéhez vágtam ok nélkül.

Szakított velem, mert azt mondta részéről elmúlt a szerelem és nem tudja feldolgozni a fájdalmát, amit okoztam neki.


Idővel vajon még van esélyem nála?


2016. szept. 8. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szíven ütötted őt, akkor nem biztos.


De ha kell neked, akkor nincs mire várni, egy nő is megteheti azt amit a férfi, elmehetsz hozzá, bocsánatot kérhetsz elmondhatod, hogy egy idióta b**arom voltál egy hüle pics**a. ÉS van e még esély rá, hogy megbocsásson neked és együtt lehessetek.......szóóóval valami ilyesmi.


De ha meg sem próbálod akkor nem tudod meg...

Legalább tudni fogod , hogy van e értelme várni még...

2016. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szergej55 ***** válasza:
Engedd el.
2016. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kértem, megmondtam hogy mennyire szeretem.

Nem akar ő már semmit, azt mondta..

2016. szept. 8. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el....engedd, hogy boldog legyen mással.
2016. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Let it go
2016. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a féltékenykedésekkel kiidegelted. Nem csodálom, hogy lelépett.

De van egy rossz hírem. A rendszeres féltékenykedéseiddel a jövőbeni normális kapcsolataidat is tönkre fogod tenni, és csak a selejt marad melletted.

2016. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ő kijelentette, elmúlt a szerelem. Ilyenkor nem nagyon van mit tenni, mint elfogadod a helyzetet. Megtanultad a leckét, a jövőben nem követed el, de erre most ráment ez a kapcsolat.
2016. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!