Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, hogy egy másik személyért hagytak ott?

Figyelt kérdés
A párom 2 év után elhagyott, miután felkereste egy régi nő ismerősét és találkoztak. Jelenleg mindenért magamat okolom, hogy nem voltam elég okos, kedves, szép, csinos stb. Egy senkinek érzem magam. A másik nőben pedig valószínűleg minden megvan, ami neki kell. Egész nap a nő képeit nézem, és magamat egyre rosszabbnak látom mindenben. Gyomorgörcsöm van, se enni, se aludni nem tudok, csak ezen pörög az agyam, már 2 hete. Hogy lehet ezen túllépni? 27N
2016. szept. 26. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont két hete történt velem is hasonló, csak az exem még meg sem mondta, hogy másik van a dologban, inkább elsunnyogott. Én sem tudok enni, görcsben van a gyomrom, pörög az agyam és akárhányszor elalszom, az exemmel álmodok.


Fogalmam sincs, hogyan lehet ezen túllépni, mert én is teljesen tanácstalan vagyok. Sokan azt mondják, tereljem el a figyelmem, de képtelenség. Nekem most az segít, hogy sokat vagyok édesanyámnál, akivel rengeteget beszélünk. Ezen kívül ma megyek orvoshoz, az ő segítségében is nagyon bízom. (Nem pszichológus)

2016. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az idő oldja meg,hiába irom én hogy az a nő nem szebb,okosabb stb,csak valószinü az volt az exed nagy szerelme,ugyhogy fejen is állhattál volna akkor is ö a fontossabb neki..majd jön valaki aki igazán értékelni fog téged...persze most egy darabig borzalmas lesz
2016. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok megint. Nagyon fontos, hogy ne magadat okold és hibáztasd, sajnos én is ebbe a hibába estem, hogy folyton azon agyalok, mit kellett volna másként csinálnom, hogy mellettem maradjon.


Nem a te hibád! Ha valakire ekkora hatással van egy másik személy, akkor teljesen mindegy, hogy te miket tettél meg érte, nem fogja értékelni, mert a szíve után megy, most ez hajtja.


Tudom, számunkra ez most nem nagy vigasz, de minden úgy történik az életünkben, ahogyan történnie kell. Ezt én már sokszor megtapasztaltam, persze ettől függetlenül nagyon nehéz, mert én is azt hittem, megtaláltam a boldogságot párkapcsolat terén, de csúfos csalódás lett a vége.

2016. szept. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel hölgyeim....)
2016. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszolónak tökéletesen igaza van. Egyébként tesóm egy őstulokkal járt 2 évig, míg ott nem hagyta egy másik csajért. Tesóm persze kivolt, de azóta új barátja van, és sokkal boldogabb mint a másik sráccal valaha.
2016. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az idő segít, ez egyikőtöknek sem a "hibája", ezek a kapcsolatok csak 1-1 állomás az életetekben, és ezt kell megtanulni, hogy nem tehettetek volna semmit, hogy hosszú távon másképp alakuljon.

Én úgy gondolom, akiknek dolguk van egymással, azok nem kerülhetik el egymást, az összetartozók felismerik egymást, és ha az élet is úgy hozza, össze is jönnek és együtt is maradnak, és nincs, ami közéjük álljon, de akivel csak rövid dolgunk van, az akkor is véget ér és távozik az életünkből, ha késleltetnénk ezt.

2016. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!