Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet 8 év után szakitani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet 8 év után szakitani?

Figyelt kérdés
férjem haverja és barátnője 9 év után mentek szét,bár sosem laktak együtt,másik pár ismerősünk 4 év együttélés után,és nővére is pasijával 8 év után mentek szét.kuzinomék 5 év után.ketten igazi álompárok voltak számomra,férjemmel 4 éve vagyunk együtt igaz egyedül nekünk van gyerekünk(másfél éves),de néha veszekedtünk is,mégis elképzelhetetlen a számomra,hogy mi valaha egymás nélkül élnénk.valaki aki érti el tudná magyarázni,hogy tudnak valakik ilyen sok év után szakitani?szerintem ki lehet ismerni a másikat pár hónap alatt,fél éven belül mindegyik exemet kiismertem és tudtam hogy megfelel-e,ha meg beleszerettél valakibe a fellángolásnak hamar el kellene mulnia,de ha ugyanugy szereted 1 év után is,mikor már ismeritek egymst,és a céljaitokat,hogyan mulhat el a szerelem,8 év után,nem értem....
2016. szept. 26. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha a "szerelemnek" vége szakad, akkor utána ragaszkodás szokott lenni, amint annak vége, jön a szakítás. Röviden és tömören.
2016. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :D
2016. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyi idősen nekem is elképzelhetetlen volt, de ez nem igy müködik, van olyan lelki érzelmi érzés hogy elhidegülés. Erről sok barátnőm beszélt és még akkor sem értettem meg, tehát jól mükődött a házasságuk volt 2 gyerekük és egyszer csak elváltak, és elmagyarázta a barátnőm hogy elhidegültek. Semmi különösebb ok nem volt rá, csak egyszerűen már nem müködött köztük a házasélet, megbeszélték, megprobálták többször is helyrehozni és nem ment nekik, és elváltak. Ugyhogy nagyon is sokszor előfordul az ilyen. Tehát nem ugy müködik, hogy megismerted és tudod hogy megbízhatsz benne és jó vele, meg minden jó, ez változhat később, és lehet nálad is jelentkezhet egy elhidegülés és sokszor nincs is szóban leírható oka,(persze lehet nálad sosem fog ez előfordulni), mert egyébként meg minden normális, csak az érzés változik meg az emberben.
2016. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
akkor nemcsak a környezetemre igaz az, hogy akik nem költöznek össze bizonyos időn belül vagy nem házasodnak meg,azok megrekednek egy szinten és akár 5-10 év után szakítanak....
2016. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én ismeretségi körömben olyanok is mentek szét, akik összeházasodtak, közös lakást is vettek, aztán egy idő után mégsem működött a házasságuk. A szüleim közvetlen szomszédai voltak, akkoriban még én is ott laktam, soha veszekedés nem hallatszott át, szóval kívülről úgy tűnt, minden rendben velük.
2016. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Mi 6 év után mentünk szét, tavaly. Erre ő az idén megnősült, mert jön a gyerek!!!!!
2016. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Most attól még, hogy már sok ideje vannak valakik együtt, az nem jelenti azt, hogy rendben is van minden a kapcsolatukban, hiába tűnik úgy kívülről, hogy álompár (a külvilág felé sose szokták mutatni a gondokat) az nem jelent semmit.

Mert minden kapcsolat ellaposodik előbb utóbb, és az együttélés átalakul kb barátság, meg megszokás szintűvé. És általában egy ilyen langyos dolognak akkor lesz vége, ha valamelyik félnek jön egy új szerelem.

Szüleim pl több mint 30 évnyi együttlevés (amiből 24 év házasság) után váltak el.

2016. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Számomra is rejtély.


Esélyes, hogy már voltak problémák a kapcsolatban , de úgy voltak vele, hogy majd megváltozik... majd kialakul... a szőnyeg alá söpörték, nem pedig megpróbálták kezelni a dolgot.


Én azt gondolom, hogy egy pár, akik szeretik egymást, törődnek egymással és a kapcsolatukkal, nem fognak elhidegülni egymástól.

2016. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 év után hagytam el az első páromat. Mai eszemmel sokkal előbb tettem volna, mert amikor azt ígérte, megváltozik, tudhattam volna, hogy nem fog.


Sokan lenyelnek rengeteg dolgot a párjuknak, aztán egy nap arra ébrednek, hogy már nem éri meg, mert több a rossz, mint a jó.

2016. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
:)
2016. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!