Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy egy lány szakítás után (ő akart szakítani) azt is elutasítja, hogy emberileg tartsuk a kapcsolatot. Kivel mi van, hogy van, hogy mennek a dolgai, stb?

Figyelt kérdés
A szakítás után még 2,5 fél hétig próbálkoztunk az én javaslatomra és végleg le lett zárva. Utána mondtam, hogy beszélhetnénk néha, ha nem is személyesen vagy telefonon, de azon a .... facebook-on (mivel azóta mindig ott lóg) lehetne hetente 1-2 normális üzenetet váltani. Nem volt a válasz. Ha én ráírtam általános témában, hogy megy az új munka, hogy érzi magát, jött néha egy pár szavas válasz, de néha az sem. Azt írta végül, hogy ezt így nem lehet csinálni, hogy írogatok neki, pedig tényleg nem akartam győzködni, csak beszélgetni. Nekem fura, hogy előtte hónapokig mindig volt kihez szólnom, most meg a nagy üresség. Ugyanez lehet nála is, mert amíg együtt voltunk alig volt face-s aktivitása, azóta meg legalább 10 poszt egy pár nap alatt, szóval ő is oda menekül a magány elől, akkor meg azt nem értem, hogy miért nem lehet egymáshoz szólni. Az, hogy bekattant és egyik napról a másikra rájött, hogy ez a kapcsolat nem pálya neki, még lehetne jó emberi-baráti kapcsolatunk szerintem....Lányok, mi a véleményetek? (Úgy szakítottunk, hogy ő még mindig szeret, csak össze van zavarodva. Talán ez a magyarázat?)
2014. máj. 23. 10:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen és direkt utáltam, amikor tovább erőltette a srác a maradjunk barátok témát. Nem szeretem, amikor nem hagynak békén, pláne, hogy direkt megmondtam, hogy nem kívánatos számomra a társasága.
2014. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, értem! Itt csak az a fura, hogy a legnagyobb szerelemből 6 nap alatt jutott el a szakításig, de ez már más téma, szóval hogy nem kívánatos lennék, azt soha sem mondta, sőt még szeret állítólag...
2014. máj. 23. 11:06
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyik exemmel sem beszéltem mióta szakitottam velük....hála az égnek mindegyik megutált amiért véget vetettem a kapcsolatnak. nem is bánom mert szerintem nem lehet normálisan lezárni ugy egy kapcsolatot h még mindig beszélgettek
2014. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Felesleges erőltetni a beszélgetést. Ha nem megy, nem megy. Én sem szeretem, ha nyaggatnak. Lehet, hogy ő is magányra vágyik, szeretne kicsit egyedül lenni a gondoltaival. Majd ő keres ha akar. :)


21/L

2014. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy taktikailag ez a helyes (érzelmi ügyekben taktikázni, ettől egyébként hányingerem van), de ez sajnos ellentétben áll az "egy igazi férfi az utolsó leheletéig harcol a szerelméért" elvvel, ami lehet, hogy női szemmel nevetséges, de sajnos vagy nem sajnos, így van. Legalább is az én értékrendem szerint, ami valószínűleg így 30 évesen túl romantikus és már maradi és a mai értékrenddel szemben.
2014. máj. 23. 11:12
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális dolog,az exekkel nem tartjuk a kapcsolatot!

Ez egy szabály ami sok fejfájástól megszabadíthat.


Nincs semmi közötök már onnantól kezdve egymáshoz.


Te csak azért akarod vele tartani mert abban reménykedsz hogy visszamegy hozzád.

De ha neki lesz ujj pasija akkor te beleszólnál... ezért sem akarja,másrészt mert már nincs értelme hogy dumcsizzatok.


Évente egyszer még azt mondom talán vagy ha valami olyan van amit ő tud,de amúgy semmi.

2014. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez őszinte válasz volt, köszönöm! Egyetlen egy dolog miatt nehéz megemészteni és elfogadni, hogy nem tudta megmagyarázni értelmes kézzelfogható indokkal. Még csak veszekedés sem előzte meg. Hogy hogyan tud egy-két hét alatt egy ekkora érzelmet úgy kivenni magából, hogy hozzá sem szól a másikhoz és magasról le...ja, hogy akit előtte szeretett-imádott, nem is tudja, hogy mi van vele, hogyan élte túl. De mindegy, ez már tényleg más kérdés lenne.
2014. máj. 23. 11:21
 8/20 A kérdező kommentje:
(Csak zárójelben jegyzem meg már így teljesen szétcsúszva, hogy igazad van, bele is fogok szólni a kapcsolatiba, mert az hogy tőlem akart gyereket, velem akart összeházasodni és együtt élni és minden indok nélkül eldobja magától a felépített jövőképét, az nem teljesen normális, akárhogy próbálom megérteni, elfogadni.)
2014. máj. 23. 11:24
 9/20 A kérdező kommentje:
....miközben az előttem lévő exének mindig széles vigyorral integetett az utcán, miközben velem sétált kézenfogva....
2014. máj. 23. 11:25
 10/20 anonim ***** válasza:
Nincs véletlen másik pasi a háttérben? Vagy esetleg egy ex, aki újra jelentkezett a lánynak? Nekem tisztára ez ugrott be a szöveg alapján, de lehet tévedek.
2014. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!