Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem hogy vonzódna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dávid.55. kérdése:

Miért nem érzem hogy vonzódna hozzám a lány mikor azt mondja hogy szeret? Többi lent részletesebben

Figyelt kérdés
na szóval randizgatunk már egy ideje és elég jól ki is jövünk egymással de mikor ülünk valahol akkor nem bújik oda hozzám nem ad puszit csókotsem nagyon csak ül melletem és néz ki a fejéből .de mikor pl neten beszélgetünk akkor tökre olyan hogy bújna hozzám meg ilyenek ez miért van ? lehet nem is tetszek neki csak játszik velem?én meg bújok hozzá meg ölelgetem de hát elég hülyén néz ki a dolog ...
2016. szept. 28. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok. Jol esik az olelgetes. Bar en kepes vagyok ugy jarni, szeretni, egyuttelni vkivel, h nem tetszik.


De a csajt nem ismerem.

N

2016. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szeretni meg szerelmesnek lenni külön dolog. Engem is szeretett a volt barátnőm mikor megvettem neki mindent, de mikor neki kellett volna tennie valamit a kapcsolatunkért akkor folyton hisztizett és meghátrált. Ő sem mutatta ki az érzelmeit nem is bírtam vele sokáig.
2016. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom de amúgy csak ez idegesít hogy hogy néz már ki hogy én bújok hozzá meg ölelgetem ő meg csak ül és bámul ki a fejéből? de "fészen" meg huu de szeretlek meg minden van de mikor találkozunk csak ül és nem viszonozza
2016. szept. 28. 11:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz egy hosszú kapcsolat ez így.
2016. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de irkálja hogy szeret meg velem akar maradni örökre...stb
2016. szept. 28. 11:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, ha azt írja, akkor biztos tutira úgy is van.:D Csak éppen az érzelmeit nem fejezi ki, hogy mennyire szeret és odavan érted. Megfogod vele égetni magad.
2016. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
lehet :/ elegem van már....mindenkivel csak meg égetem magam :/
2016. szept. 28. 12:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyenekkel akadsz össze. Ennyi erővel egy fát is ölelgethetnél a lány helyett. Nem mondtad még neki?
2016. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de azt mondta idő kell neki de szerintem egy hét bőven elég idő volt hogy össze melegedjünk vagyis nekem elég volt
2016. szept. 28. 12:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló lány vagyok, nem tudom, hogy nála igaz e, de én azért viselkedek így a párommal (inkább kapcsolat elején jellemző), mert nagyon szégyellős vagyok és mindenen elpirulok.
2016. szept. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!