Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Miért ilyen velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt viszont az elmúlt egy hónapban állandóan veszekszünk, vagyis inkább csak ő hibáztat engem mindenért.Teljesen kifordult magából, flegma velem, nem érdekli hogy velem mi van. Azt mondta neki most idő kell , adjak teret neki, megcsalni nem fog.Egyutt élünk úgy hogy nem tudom ez hogy fog működni.Kb azóta ilyen mióta elő léptették munkahelyén. Nem tudom mit tegyek én nagyon szeretem őt.

2016. szept. 28. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nálatok is arról van szó, hogy most őrlődik, hogy maradjon-e veled, vagy menjen el. Akkor is, ha nincs képben harmadik. Kíváncsi rá, hogy mennyire hiányoznál neki, ha nem lennél: azért kell a távolság.


Nálunk ez akkor kezdődött, mikor igenis megcsalt. Persze tagadta. Eljutottunk oda, hogy az idegesítette, ha levegőt vettem.

Hullámokban rátört, hogy milyen szerelmes, akkor udvarolt ezerrel, és lógott rajtam, meg ölelgetett egész nap, írogatott szerelmes kis sms-eket, de aztán újra kezdődött minden.

Persze ettől még nem azt mondom, hogy a párod megcsal! Hanem azt, hogy a kapcsolat a végét járja valamiért.


Azt ne engedd, hogy így viselkedjen veled, attól nem fog veled maradni, csak még kevésbé tisztel!

2016. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit tudnék tenni hogy ne legyen ilyen? Én se szóljak hozzá, szarjam le vagy pont az ellenkezője?
2016. szept. 28. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:

En azt tennem, ha a te helyedben lennek, hogy idot adnek neki. Leulnek vele beszelni, elmondanam, hogy mennyire nem esik jol a viselkedese, es hogy ugy latszik, hogy tenyleg az a jo megoldas amit o javasol, hogy idot adjunk egymasnak. Aztan visszavonulnek, es nem keresnem. Nagyon nehez, de sajnos, mas ugyse nagyon fog mukodni, mert ha rajta logsz, akkor meginkabb menni akar majd.

Nem lehet, hogy az eloleptetes miatt stresszel?

Amugy en is gondolnek arra, hogy megcsal, mert az, hogy azt mondja, hogy nem, az nem bizonyitek.

2016. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy beszélni se nagyon akar velem
2016. szept. 28. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont batornak kell lenned, es lepned valamit.

Ha egyutt is eltek, akkor mondjuk az kicsit gaz, de pl ha el tudnal menni valakihez par napra...

Ha nem eltek egyutt, akkor csak ne keresd.

2016. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk így nehéz lenne máshoz mennem pár napra,Hátha megoldódik minden idővel, ha nem akkor nem tudom ...
2016. szept. 28. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
megoldódni nem fog. a kapcsolatodnak jó eséllyel vége. szakítsatok. attól lakhattok eggyüt amíg muszály azzal a feltétellel, hogy senki nem visz fel senkit. értelmetlen folytatni.
2016. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!