Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dolgot kértem tőle?

Figyelt kérdés

Reggel arra kértem a párom, hogy kísérjen ki a kapuig, mert ott hömpölyögtek a kutyák a kapu előtt, és agresszívek ha valaki kilép a kapun.

Azt mondta, hogy nem jön ki velem, mert nem tudna visszaaludni.

Elgondolkoztam rajta, hogy ha erre nem lehet őt megkérni, akkor nagyobb volumenű dologra sem.

Jól látom, vagy én lihegem túl ezt?


2016. szept. 30. 09:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Hömpölyögtek a kutyák... :"DDDDDDDDDDD. Es ha o kimegy veled a kapuig, akkor utana mar nem hömpölyögnek? :D
2016. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
logikus, inkább őt egyék meg mint téged :D
2016. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

#2-es, ez nagyon nagy volt, itt röhögök magamba:)))

Kérdező, ha erre nem képes, akkor maximum kis pávagyerekről van szó, nem férfiről.Én a helyedben elgondolkodnék, ha ennyire nem volt képes, mit kezdene egy komolyabb esetben?

2016. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod sajnos.
2016. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

2-es, nem őt ették volna meg, mert én akartam volna kimenni a kapun.

Csak annyit kellett volna csinálnia, hogy a kutyák elé áll, aztán mehetett volna vissza aludni.


Ezért kérek tőle ritkán szívességet, mert mindig sejtem, hogy sosem teljesíti.

Biztos így kell viselkedni egy párkapcsolatban, mert ennyit nem érdemlek meg...Remek!

2016. szept. 30. 09:42
 6/26 anonim ***** válasza:
51%
#2-es, még mindig ömlik a könnyem a válaszodon:))))
2016. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Költőnő? ***** válasza:
78%
De ha mindig így reagál a kérésekre akkor mi a kérdés.
2016. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
30%
Mit jelent ez a hompolyges? 4-5 vagy akarhany kobor kutya vicsorog, ugral a kaputok elott vagy hogyan kell elkepzelni? Mert akkor tenyleg nem ertem, hogy o mit csinaljon ott. Hulye lenne kiallni agressziv kutyak ele.
2016. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van #8-as.Inkább kiküldi a barátnőjét, elvégre a kutyáknak is kell reggelizni...De ezek szerint éhen maradtak a kutyák ha a kérdező megvan még.
2016. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%
De kérdező, ezek saját kutyák, vagy kóbor állatok?A kaputok előtt vertek sátrat a kutyák?Hát én behalok, rég szórakoztam ilyen jól.:)
2016. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!