Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom gyakorlatilag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyakorlatilag egy k-vával volt együtt előttem, titeket ez nem zavarna? Teljes sztori

Figyelt kérdés

Tudom, igy először furának tünik, és rögtön jöhetnénk azzal,hogy az a múlt, nem számit stb...

Viszont mikor én ezt megtudtam, eléggé lesúlytott, és mintha sértettgés érzése jött volna rám.


Párommal két éve vagyunk együtt, örültem, hogy végre találtam egy normális férfit, akivel megegyezik az értékrendünk, párkapcsolati szempontból is.

Úgy értve, minketten a komoly kapcsolat hivei vagyunk, és nem jelentett sosem szórakozást minden éjjel mással lefeküdni.


Azt tudtam, hogy előttem volt egy három hónapos kapcsolata, és le is feküdtek, persze gumi nélkül... De a párom véget is vetett a kapcsolatnak, érezte,hogy nem szereti és csak kihasználja a lány, utána tudta meg, hogy jópár pasival volt már dolga.


Aztán egyszer a barátom haverjával voltunk kirándulni, ahol szóbajött ez a dolog, és kiderült vele is volt a csaj, majd elkezdte felsorolni kikről tud még, és kapásból mondtak vagy 15 srácot, akiket ismernek is és volt velük a csaj. A haver olyasmit is mondott, hogy milyen jól sz*pott, erre a barátom csak meghúzta a vállát.


Nekem ettől annyira elment a kedvem, hogy utána nem is jött,hogy beszéljek esetleg csókolózzak a párommal.

Lehet hülyén hangzik, de az zavar a legjobban, hogy egy ilyen ribit képes volt gumi nélkül meg*ugni, és most meg velem csinálja ezeket...attól is félek,hogy elkaptam valamit.

Ezután mikor még csináltuk a párommal mindig előttem volt az a kép, ahogyan a másik lánnyal csinálhatta, és h előttem ő is kényeztette ott, olyanokra gondolok,hogy vajon jobban szerette-e vele...

Állitolag a barátom nem tudta, hogy ilyen.

Titeket ez nem zavarna? Hogy verjem ki a fejemből végleg? 20L


2016. szept. 30. 17:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nalunk hasonlo volt a helyzet, 2 eve beprobalkozott egy rib@.nc csajnal (ugy is nezett ki, s*.ggig ero pothaj, tonna smink, pics@.száj, affektál, nem dolgozik csak szorja a szulei penzet), es ez nekem annyira fájt mikor megtudtam, rosszul vagyok az ilyen noktol... csak tudod az a gaz h joban van a csaj szuleivel, en is ismerem az apjat, es jovore tervezzuk az eskuvot. A meghivottak kozott pedig ott lesz ez a l*.tyó is mert biztos hozzak a szulok a huszonéves c@.fkát magukkal. Valahogy le akarom beszelni majd arrol h ez is ott legyen, elrontaná az egesz napomat. Rosszul vagyok a gondolattol h egy ilyen kellett neki, meg mar ilyen hulyesegek jutottak az eszembe h mi van akkor ha az jobban tetszik neki mint en (pedig mar megvan a velemenye rola elvileg)....

2016. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 omba ***** válasza:
100%
Jogosan aggódsz, nem tudsz olyan jól szopni, mint az a lány. Valamiért mégis téged preferál a srác. Hogy neki melyikőtöket esik jobban kinyalni, az inkább attól függ, hogy érzelmileg mennyire fontos, abban úgy látom te állsz nyerésre.
2016. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Megértelek kérdező!


Ezeket a kérdéseket olvasva is megerősödött bennem a hit, hogy az egyéjszakás kalandok és az érzelem nélküli szex, hogy öli meg a későbbi komoly kapcsolatokat. Igen számít az előélet. Azt a partnernek tudnia kell, azzal együtt kell elfogadnia a leendő házastársát. Ha elfogadja jó, ha nem tovább lép. De erkölcstelen dolog eltitkolni. Én se mentem volna hozzá a férjemhez, ha minden lotyóval leállt volna, utána meg a haverjaival ezen csámcsog.

2016. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

had válaszoljak egy kérdéssel.

miért zavar ez téged?

ha van csajom azzal dugok,gumi nélkül. akkor is ha később KÉSŐBB rájövök,hogy nem szeretem és szakitók vele.

És normális esetben nem tudom,hogy ő egy ribizli,vagy nem veri nagydobra, hogy kivel sexel még rajtam kvűl akkor is gumi nélkül dugommeg.

ha fész hogy elkaptál e valamit akkor menj el egy kivizsgálásra,menj a pasival.


És hogy verd ki a fejedből? sehogy majd elmullik.vagy keress új pasit.

2017. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!