Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így együtt lenni?

Figyelt kérdés
Most fogok fogok vegezni az egyetemen alapfokon, de szeretnek menni plusz 2-re is. Jelenleg idegenforgalmat tanulok és a következő éveim alatt is a turizmusról szeretnék. Viszont a barátom szerint elpazarolt idő lenne, ahelyett h olyan szakmát tanulnék amivel jó lesz az életben a keresete. Csak az a baj, h engem az ekonómiai dolgok és a könyvelés nem érdekel. Matekból, fizikából, kémiából mindig is rossz voltam... A párom aztan azt mondta, h "Nekem mindegy mit fogsz doglozni de minimálbért haza ne merj hozni!"... Aztán felhoztam az exét akarva-akaratlanul, h valószínű az ilyen beszédei miatt mentek szét és lett ami lett. Ő erre, h: "Neki sosem kellett ilyet mondanom, mert ő is így látta!"... Így is frusztrálva érzem magam amiért még én magam se tudom, h tényleg mit is kezdjek magammal, de ezek aztán motiváló szövegek voltak. Még mindig rettenetesen bánt ez a beszélgetés. Lehet, h igaza van, de később éljek félelembe, h mi van ha ez miatt tényleg elhagy? 😞
2016. szept. 29. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A pasit hagyd ott minél előbb, tahó.


Viszont téged se értelek, mióta a könyvelés az egyetlen szakma?

2016. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Költőnő? ***** válasza:
Ez egy anyagias tahó.
2016. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen szakmát tudnál még mondani? :)
2016. szept. 29. 10:03
 4/11 anonim ***** válasza:

1:

A mérnökség, könyvelés(=pénzügy), fizika, orvos, informatika valóban a legjobban fizetett szakmák. És mindhez kell matek vagy más természettudományok.


A férfi ettől függetlenül egy szar alak természetesen szerintem is.

2016. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyszer lennél munkanélküli, és vagy elhagyna vagy lelki terrorban tartana, folyamatos megalázások mellett. Ezt biztosra is veheted.


Ha neked kell ez, nyugodtan maradj vele, ha nem, szakíts minél hamar, te is egyszer érsz, nem éri meg időt pazarolni.

2016. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A barátod egy bunkó. Bár nem tudom a mesterképzésnek mi értelme. Én is inkább dolgoznék ha meg van a diplomám. Semmivel se leszel előrébb a mesterrel. Főleg ezen a szakon. Ettől függetlenül szerintem nem illetek össze.
2016. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amint mondtam,matek, fizika, kemia 0... es a matek minden komolyabb szakmahoz viszont a legfontosabb... Ettol felek en is h ha netan munkanelkuli leszek akkor aztan hallgathatom. Ezt mondtam en is...
2016. szept. 29. 10:38
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Ne haragudj, de ha ennyire hulye vagy minden normalis targyhoz, tudomanyhoz, miert kell az egyetemet eroltetni? Rengeteg szakmabol van hiany es jol lehet szakemberkent is keresni. Sosem ertettem, hogy azok, akiknek nincs meg az intelligenciabeli kepesseguk, minek akarnak mindenkeppen felsooktatasban tanulni. Mert az meno?

Egyebkent a baratoddal osszeferetetlenek a nezeteitek, szerintem nem kene ezt a kapcsolatot eroltetni, de neked meg az egyetemet nem kene eroltetni, ha ennyire nem megy semmi ertelmes

2016. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elmész az utolsó félévben szakmai gyakorlatra,mint ahogy mindenki más is.Próbálsz egy normális céghez menni, és iszonyú jól dolgozni és ha szerencséd van,akkor felvesznek állandóra.


Minimálbért meg nem fogsz keresni,ne aggódj.

2016. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8# ne legyél már álszent. Minek menne nővérnek 90 ezerért mikor ülhet egy irodában is jóval több fizetésért? Vagy legyen nőként ács?
2016. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!