Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkamanias parral tudnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkamanias parral tudnatok egyuttelni? Van valaki ilyen helyzetben? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Arra vagyok kivancsi, hogy ha a par egyik tagja(mindegy, hogy a ferfi vagy a no) tul sokat dolgozik, pedig anyagilag nem szorulnak ra es a karriere fejlodese szempontjabol sem lenne fontos, hogy ennyi dolgozzon,az allasat sem vesztene el,ha kevesebbet vallalna, akkor azt a par masik tagja hogy kezelte? Pl. mondjuk hetfotol pentekig reggel 7-8tol este 7-8-ig bent van a munkahelyen(mire hazaer az 9), utana nyilvan vacsora, furdes utan szinte dol be az agyba, ha teszem azt neznek is valami filmet, azon 5 perc utan elalszik. Sokszor hetvegen is,ha nem is 10-12 orat, de 5-8-at bent van. Idonkent kulfoldi munkautak par napra(par havonta egyszer). A masik fel szinten dolgozik jo fizetesert(megha annyit nem is keres,mint a tarsa, de nem minimalber,szoval nem szorulnak ra a penzre). Volt/Van valaki hasonlo helyzetben?Ha igen, mennyire hatott ki a kapcsolatra, megtudtatok e oldani az ezzel kapcsolatos gondokat? A valaszokat elore is koszonom.

2016. szept. 30. 22:12
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:
Én mindig többet dolgoztam, nehezen bírják a csajok...
2016. okt. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy nézett ki, hogy amikor összeköltöztünk és kb. ugyanaz a szitu volt várható amit fent vázoltál, hogy leültünk és megbeszéltük. Így is lett. Én elmondtam hogy egyáltalán nem várom el hogy ő mint férfi márpedig kötelező jelleggel többet dolgozzon vagy keressen, de nekem most van lehetőségem. Támogatott. Azt is tisztáztuk hogy ha valakinek valami kellemetlen lenne a meló miatt mitt akkor szóljon és ne várjuk meg amíg emiatt tönkremegy valami.


Amikor pedig tényleg sok volt - az olyan napi 10-14 óra volt , akkor váltottunk, igaz csak részben kevesebb munkára, de inkább arra, hogy tudatosan szerveztünk közösen programot, ami alól nem kibúvó a fáradtság. Mindig van egymásra idő, igaz van hogy csak egy séta, van hogy 1-2 napos pihenés utazás.


A megoldás része végül is mindegy is mert az egyén függő úgyis, a legfontosabb hogy ha valami nem tetszik akármelyikőtöknek is a helyzetben beszéljetek róla, mert ha nem, akkor ha majd toporzékol egyikőtök a másik néz majd nagy szemekkel és fogalma sem lesz hogy mi baja a másiknak :)

2016. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!