Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkamániás barátomat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkamániás barátomat hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Elfogadom, bár néha nehéz. Adtok néhány tanácsot, kérlek? Nem szeretném megváltoztatni, csak azt elérni, hogy több időt töltsön velem.
2015. dec. 6. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom...egyébként jól megvagytok?!
2015. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Az én barátom is ilyen volt. Sajnos szétmentünk. Nem tudom, hány éves, de lehet, hogy egyszerűen nem akar semmi komolyat, ezért dolgozik ennyit. Most ez a fontosabb.


Vártam, hogy ha stabilizálódnak a dolgok, majd több időt tölt velem, de egyszer csak rájöttem, hogy csak egy rekreaciós eszköz vagyok - egy nő, aki szórakoztat munka közben.


Esetleg próbálj részt vállalni a munkájából, próbáld megérteni azt, amivel foglalkozik, igyekezz "hasznos" lenni mellette. Nekünk segített az, hogy kicsit a titkárnője voltam, és segítettem az adminisztrációban, így több időt tudtunk együtt tölteni. De...


Aki igazán akar téged, az csinál rá időt, hogy együtt legyetek. :)

2015. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, neki is a karrier most a fontosabb, igy mondja. Meg hogy sok rossz tapasztalata volt eddig, és ezeken nem tud túllépni.
2015. dec. 6. 19:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha a barátod nem akar több időt veled tölteni, akkor nem fogod tudni "kezelni." azért azt megmondhatod neki,hogy miközben ő a munkahelyi sikerein és az elmúlt kapcsolatain lamentál, addig te magányosnak érzed magad mellette.
2015. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Mutasd meg neki, hol az ajto. Miutan eltavozott, cserelj zarat, h tobbe ne zavarja meg az eleted.

O egy pioca. Kihasznal teged.

2015. dec. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Az én férjem is éjjel-nappal dolgozik,bár nálunk az a probléma, hogy túlvállalja magát, mert nem tud nemet mondani (vállalkozó).

Én ezt úgy kezelem, hogy én szervezek programokat.(Nem kell nagy dolgokra gondolni: mozi, fagyizás, kisebb kirándulások, vacsora) Közlöm(!másképp nincs esélyem) vele, hogy mi a következő program, kijelölök egy-két dátumot,amiből választhat, és tegye szabaddá magát. Természetesen a programok olyanok, hogy neki is tetszenek. És ezt nem úgy kell elképzelni, hogy beosztom az idejét. Kb havi egy alkalomról van szó, van hogy ritkábban.

A másik, hogy a vacsora szent. Mindig együtt eszünk esténként, pedig mindkettőnknek olyan a munkaideje, hogy változó,mikor esünk haza.

2015. dec. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Én barátom is munka mániás, de én ráparancsolok, hogy márpedig ekkor és ekkor randi lesz, ez és ez lehet a program. Választhat ő is persze, de nem engedek a kötelező programokból és randikból. Azokra időt kell szakítania, szépen fel kell öltöznie, szóval elvárom, hogy komolyan is vegye. Nyilván én is olyankor nagyon csinosan öltözök fel, készülök a kedvéért. A többi napon pedig nem reklamálok, hogy dolgozik, én is olyan vagyok, aki ezer dolgot csinál még munkán kívül is, szóval nem szoktam unni magam. Nálunk jól működik.
2015. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nalunk meg mindezekhez hozzajarul a tavolsag is.
2015. dec. 8. 23:26
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

6-os válaszolót nagyon tisztelem! Látszik, hogy te tudod mi a munka.

Az én barátnőm is azért hagyott el mert sokat dolgoztam. Pedig utána elég sokat lehettünk volna együtt kettesben, csak pár hetet kellett volna kibírni így. Én is szarul éreztem magam, hogy nem lehetek vele. Erre a munkatársaim csak annyit mondtak, hogy ő érezte rosszul magát? Pedig én dolgoztam halálra magam. Aki még nem dolgozott normálisan az nem tudja mi ez. Ha tudod, hogy ettől függ a megélhetésed akkor majd megérted. Amíg alád rakják a stexet addig könnyű beszélni meg játszani a királylányt.

2015. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem igy van, en is sokat dolgozom, fele annyit alszom, mint o, ket munkahelyem van. Mellette suli es kurzusok.

Az en problemam az, hogy napokig, hacsak nem irok valami extravagans temaju uzenetet, nem hiv fel, nem valaszol az smsekre, hamar leraz. Nincs mas baratnoje, havonta talalkozunk, csak akkor mikor munka miatt az en varosomba kell jonnie. Csak ertem nen jon el. Van-e ertelme igy kinozni tovabb?

2015. dec. 15. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!