Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom munkamániás, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom munkamániás, valaki segítene?

Figyelt kérdés
A párom 22 éves, és teljesen pénz és munkamániás. Értem én hogy kell a pénz, hogy el tudjunk indulni. De nagyon jól keres, egyikőnk sem az elszórjuk a pénzt fajta, de amit ő csinál az már túlzás. Napi 16 órákat dolgozik, rám nincs ideje, mindig fáradt (amit nem is csodálok ennyi munka mellett). Most az van hogy a szüleimmel mennénk nyaralni Montenegróba, ahol ők fizetnénk a szállásunkat (30.000ft-ra jön ki/fő/hét), erre a párom kitalálta hogy nem jön, mert kell a pénz. Nagyon sóher, egy mozit se enged meg magunknak, semmit. Én már ott tartok, hogy nem akarom egy ilyen emberrel leélni az életem.
2013. júl. 11. 00:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele. Mondd meg, szakításon gondolkozol.Ha ő ezt válassza, hagyd el.
2013. júl. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal, hogy 22 évesen már ilyen elszánt azzal addig nincs probléma, míg túl nem hajszolja magát. Hát nézd ... lehet esküvőre gyűjt:D
2013. júl. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ha néha nem lazít nem xarja le a pénz költést/normális kereteken belül/

akkor ott gáz van és nagyobb lesz

ha beszéltél vele és semmi nem változott akkor alaposan gondold át a kapcsolatot a továbbiakban

2013. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Olyannyira túlhajszolja magát, hogy egyre sűrűbben elfelejt dolgokat, ha elkap valami megfázást több hétig beteg, köhög, kimerült, nem tud koncentrálni. Nagyon féltem, hogy egyszer valami komolyabb baja lesz, mert ezt a szervezete nem fogja sokáig bírni, vagy pedig mert nem tud koncentrálni. Egyébként egy nagyon jóra való férfi, becsületes, megértő, kedves, de ez a mániája ne lenne ilyen súlyos.

Mostmár eljutottunk arra a szintre hogy 7/7 napot dolgozik.

2013. júl. 11. 00:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Najó, ez már beteges. :S Talán segítségre is van szüksége
2013. júl. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gondolkodom a kapcsolatunkon folyamatosan. A szívem hozzá húz, de az eszem nem. Nem akarom, hogy majd a gyerekein szinte sose lássák az apjukat. Én ebben nőttem fel, mindenem megvolt, csak éppen apukámhoz soha nem tudtam odamenni 5 percnél többet beszélgetni.
2013. júl. 11. 00:50
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem látja be, hogy probléma van, szerinte ez így "normális". De én úgy gondolom, hogy a szülei a leginkább a hibásak. Mintha csak akkor lennének büszkék a fiukra, ha nem lazít egy napot sem.
2013. júl. 11. 00:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Barátok, talán dokihoz tudna/nál fordulni segítségért?
2013. júl. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán vannak barátai. Mindig hívták lazulni, ő sose ment. Aztán elmaradtak a hívások. Ő biztosan nem fog beszélni orvossal, én valószínűleg igen, hátha kapok tanácsot.
2013. júl. 11. 00:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Záros időn belül bele fog dögleni. Ha élni is akarsz, nem csak házirobot lenni, lépj tovább.
2013. júl. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!