Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/lányok! Ti miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Ti miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok, egyedülálló már pár éve. Több okból kifolyólag nem jött össze komoly kapcsolat.

Igazából elég sok randin vagyok már túl, de mindenhol akadtak komoly problémák a pasikkal. (Drogos, csúnya, elhízott, nőcsábász, levakarhatatlan számon kérő, férfiatlan, ismerkedésnél rögtön perverz)

Azt tapasztalom, hogy rengeteg egyedülálló nő van. (özvegyasszony, egyedülálló egy- többgyerekes anya, fiatal, szép lányok).

Mi van a mai világgal? Nagyon el vagyok keseredve.


2016. okt. 1. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

"Drogos, csúnya, elhízott, nőcsábász, levakarhatatlan számon kérő, férfiatlan, ismerkedésnél rögtön perverz"


még szerencse, hogy te szép vagy, intelligens, sportos, ápolt, nincs függőséged semmi, nőies vagy, etc-etc, bezzeg a férfiakkal mindig akad valami gond...

2016. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Ne is foglalkozzatok velem, csak a hamarosan meginduló flamewart gyüttem olvasni :D
2016. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
mert szerencsére nem kötelező párkapcsolatban élni, ha egyedül is jól érzem magam!
2016. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Én éltem párkapcsolatban közel egy évtizedet, köszönöm elég volt.
2016. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Mert nem mindig vagyok szerelmes. Ha meg vagyok az, akkor miért legyek kapcsolatban?


Egyébként értem a felsorolást, én sem állnék le drogfüggővel, de azért nem hinném, hogy a csúnya, nőcsábász egyenrangú egy súlyos szenvedélybetegséggel.

2016. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Hát megnéznélek kedves kérdező Te mekora bomba nő vagy, hogy ennyire válogatsz. :D Inkább nem kommentálom... :)
2016. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
2016. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok egyedül, mert így érzem jól magam.
2016. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
lemaradt: 20/l
2016. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Egyedül boldogabb vagyok ,mint egy kolonccal a nyakamon.
2016. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!