Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatba miért nem fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatba miért nem fér bele, hogy a barátaink feljönnek teázni, ha a párunk épp nincs otthon?

Figyelt kérdés

A régi barátaim még sosem voltak nálunk, mindig valahol máshol futottunk össze egy kólára.

Múltkor az egyik hívott, hogy a környéken volt dolga, felugorhat e.

Épp akkor fejeztem be a palacsinta sütést, mondtam hogy jöjjön nyugodtan.

Főztem teát, megkínáltam palacsintával, kb 10 perce volt ott, mikor hazaért a párom.

Szerencsére nem rendezett jelenetet, de mikor elment a vendégünk, eléggé kiakadt.

Abban igaza van, hogy én sosem értem úgy haza, hogy egy másik nővel teázgat a konyhában.


Akkor én se engedjek be senkit a küszöbön, mert ő sem teszi?


2016. okt. 1. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Lány volt az a barát? Mert akkor nem jogos a kiakadása. Ha fiú, akkor sem, de én azért azólnék neki, ha fiú jön föl. De Te tudod....
2016. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ez egy rés a kapcsolatotokban. Nem ezért van probléma belőle, mert ilyen történt, hanem azért, mert még nem fordult elő és nem beszéltetek erről, hogy mi ilyenkor a követendő norma. Tehát ezt én most bepótolnám!


Nálunk is vannak ilyen témánk, amiket nem tudtunk egyeztetni, hogy mit igen és mit nem, és néha kavarc van ha mégis előállnak helyzetek. De meg tudjuk beszélni.


Megkérdezheted a párod, hogy miért érezte rosszul magát miatta (gondolom nem számított egy idegenre a lakásba és erre hepciás tud lenni), aztán együtt megbeszélitek, hogy pl ő hogyan kezelné a helyedben ezt a dolgot és kitaláltok valamit.

2016. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Annyit beszéltünk meg ezzel kapcsolatban, hogy a nappaliba beülhetnek a vendégek, de a hálószoba mindenki előtt tabu.

Még a szüleink előtt is.

2016. okt. 1. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem problema, de en mindig irok neki ha vki feljon, h ne erje kellemetlenul mikor hazaer. Ezt tole is elvarom de ha valamilyen oknal fogva nem tudunk szolni akkor sincs para. Es tolem a haloszobaba is bemehet barki, eleve csak olyan embereket engedek be a lakasba, akiket szivesen latok. De ha neki vmiert fontos lenne akkor tiszteletben tartanam
2016. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég gáz egy pasi... "Szerencsére nem rendezett jelenetet," - miért, tán le is szúrná?


Ha utána beszéltet így meg, az OK, de hát szerintem az természetes.

2016. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

szánalmas....

nálunk feljöhetnek és nem kell előre bejelenteni a látogatást

2016. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Lol, miért ne férne bele. Ha ellenkező nemű barát akarna feljönni, akkor se várná el egyikünk sem, hogy előre be legyen jelentve.

Direkt megkérdeztem barátomat mert épp itt ül, szerinte is idióta a párod :D

2016. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi a sztori? Vagy azt elfelejteted elmesélni, hogy régen esetleg dugtatok ezzel a baráttal vagy fülig beléd van zúgva. Mert ebben az esetben valóban nem fér bele szerintem. Ha erről szó sincs akkor a párod elgondolkodhatna kicsit.
2016. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát mondjuk hazaérnék és egy idegen pasi ülne nálunk...én se rendeznék jelenetet bemennék a hálószobába és pakolnám a cuccaid....minden megcsalás így kezdődik...
2017. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!