Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem a páromnak?

Figyelt kérdés
Tudom, nem vagyok a legcsinosabb lány, van rajtam felesleg. A párom már a legelején elmondta, hogy elfogad, szeret, imád így, ahogy vagyok. Akkor ez jól is esett, viszont azóta ha napi 5x nem mondja el, hogy "nem a külső a fontos, nem a jó kinézettől lesz egy kapcsolat jó, elfogadlak mindenhogy", akkor egyszer sem. Komolyan mondom, ahelyett hogy jólesne, már-már kimondottan csúnyának érzem magam. Fura, mert közben meg imád ölelgetni, puszilgatni, simogatni, összebújni, szeretkezni, tehát gondolom valahol vonzódik hozzám, de ez... többet árt már az önbizalmamnak, mint amennyit használt az elején.
2016. szept. 1. 20:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz,ezzel az extrém bazsajgással lehet hogy palástol valamit /ne legyen igazam/ de pasiból vagyok:-$
2016. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mit palástolhat?
2016. szept. 1. 20:49
 3/22 Noren1989 ***** válasza:
62%
Szóval...te alapból nem tetszel magadnak, a pasid meg inkább nyomja neked, hogy igenis, neki kellesz. Emiatt a fickód a mocsok g_ci, aki hazudik. Rohadjak meg, ha értem.....
2016. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Örülj neki! Én vékony vagyok ne tudd meg mit kaptam mert nincs mellem! Szerintem gondolkozz el ezen jó? Örülj hogy szeretnek, ölelnek!
2016. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem palástol semmit,csak igazán szeret.Ne kombinálj annyit.

Azt hiszi ezt szeretnéd hallani.Beszéld meg vele,hogy inkább finoman bókoljon néha.

2016. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, azt hiszem, hogy nálad van valahol az igazság, és csak azt akarja, hogy eltűnjön az önbizalomhiányom. Második válaszoló, eléggé lesarkítod a dolgot. Nem mondtam sehol, hogy gci, még csak dühös sem vagyok rá.
2016. szept. 1. 20:54
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Kiül az arcodra az önbecsülés hiánya -a fickó nyílván ezért lelkifröccsözik neked nonstop

Foglald el magad,és fogadd el magad

2016. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Noren1989 ***** válasza:
68%
Bocsánatot kérek érte, de ez egy paródia. És erőteljesen túlkombinálod. Sőt, még azt is megkockáztatom, hogy elgondolkoztál azon is, hogy megcsal, nemde?
2016. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem. Arról van szó, hogy alapvetően extraérzékeny lelkületű vagyok, utálom a testem, és rengetegszer bántottak már miatta. Hihetetlenül hangzik, mi? Pedig nem az, sőt.
2016. szept. 1. 21:01
 10/22 Noren1989 ***** válasza:
44%
Ettől függetlenül te kérdeztél. Itt nincs érzékenység, meg semmi ilyen. A tényeket kapod. Hogy neked ez miért elfogadhatatlan, azt nem fogom fel.
2016. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!