Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha így, néha úgy. Mit akarok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha így, néha úgy. Mit akarok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok a párommal, az utóbbi hónapokban sok nehézség érkezett a kapcsolatunkba, pl nincs szex, mert nem kívánom, nincs libidóm, messze is lakik tőlem, az összeköltözés elég bizonytalan. Néha úgy érzem, hogy véget kellene vetnem ennek a kapcsolatnak, hátha mással jobban működne, de aztán újra és újra rájövök, hogy én ezt az embert szeretem, nem találkoztam még nála jobban hozzám illő személlyel, és ő a legjobb ember, akit ismerek, mindig mellettem áll, és szeret, biztonságban vagyok mellette. Sajnos rajta kívül nincs biztos pont az életemben, nélküle nem lenne értelme az életemnek.:( De akkor miért jön fel mindig ez a "szakítani kéne?" érzés? Nagyon bizonytalan vagyok.

23/L


2016. okt. 2. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, amit érzel, de hidd el, akármennyire is vágysz a biztos pontra az életedben, amiket most érzel, nem arra világítanak rá, hogy a megfelelő emberrel vagy együtt.

A szexuális passzivitásodnak bármilyen más oka is lehet, ezt neked kell tudnod. De az, hogy már összeköltözés előtt kételyeid vannak kettőtökkel kapcsolatban, ráadásul ilyen fiatalon, nagyon nem jó!


Annak idején, mikor én voltam annyi idős, mint te, az akkori párommal már három éve együtt éltem. Hasonlóan éreztem magam, mint most te és minden este úgy feküdtem le, hogy néztem őt és arra gondoltam, szeretem, biztonságban vagyok mellette, de nem erre az életre vágyom, nem vagyok boldog. Évekig próbáltam meggyőzni magam arról, hogy mellette van a helyem, pedig még csak felhőtlen sem volt a kapcsolatunk az agresszivitása miatt. Egy nap arra ébredtem, hogy nem akarom folytatni, mert nem vagyok boldog. Végül 12 évet vesztegettem így el az életemből, amit már nagyon bánok, mert azalatt az idő alatt akár már családot is alapíthattam volna valakivel vagy egyszerűen csak élhettem volna boldogabb életet is.


Egy szónak is száz a vége, ha nem érzed magad boldognak, ne maradj mellette csak azért, mert ő a biztos pont.

2016. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 1 hétig boldognak érzem magam vele, aztán megint jön 1 hét bizonytalanság... Magam sem tudom, mit akarok. :( Lehet, hogy a saját körülményeim is befolyásolnak most, talán depizek kicsit.
2016. okt. 2. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!