Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell napi kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell napi kapcsolatban lenni egy exbarátnővel?

Figyelt kérdés

Bejelölte a páromat az exe FB-on. Visszajelölte, majd elkezdtek beszélgetni.


Mondtam a páromnak, hogy akkor én is elkezdek beszélgetni az exemmel, hiszen ha ők lehetnek barátok, akkor mi is.


2016. okt. 2. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Így van! Vágj vissza, úgy felnőtt ember módjára!
2016. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csináltam meg, amit fentebb írtam. De akkor sem értem.
2016. okt. 2. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Az exek elvileg az életük korábbi részének régi szereplői. Most meg te vagy, meg ő.. Én nyomatékosítottam a páromban, hogy beszélgethet az exével, de akkor velem nem fog. Hiába tudom a barátom szándékait és bízom benne, az exbe nem.. nem tudom mivel fűzi, mit mond neki, mivel akar hatni rá.. kopjon le.. Mondd meg a párodnak hogy válasszon.. beszélgessen továbbra is volt barátnőjével, de akkor ne húzza a te idődet. Ha hiányzik neki a másik csaj társasága akkor húzzon vissza...

DE! Ha csak arról beszélgetnek, hogy kivel mi történik épp, mivel foglalkoznak, vagy épp hogy milyen boldog kapcsolatban élnek, akkor nem érdemes ezen veszekedni vele mert magad ellen lázítod :(

2016. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Először el sem mondta, hogy ez a nő az exe. Csak mikor nála vagyok, folyton láttam, hogy beszélget valakivel.

Rákérdeztem, ki annyira fontos, hogy arra a 2-3 órára sem tudja félretenni amíg nála vagyok.

Mikor elkésett a találkozóról, azt mondta hogy ezzel a csajjal beszélgetett és elszaladt az idő.

Ezek után mondta, hogy ja, ez a lány az exe.

Az persze titok miről beszélnek.

2016. okt. 2. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát ez így teljesen más helyzet.. én kiverném a hisztit.. azért ez már elég pofátlanság. Állítsd kérdés elé. Mit akar tőle a csaj, és ő mit akar a csajtól, ő miért fontosabb neki mint te? és kit választ.. Ne hagyd magad hülyíteni4... Latban tart amíg nem biztos a másik nővel...aztán meg majd lecserél rá, vagy megcsal vele.
2016. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyd hogy hüly€t csináljon belőled...
2016. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A helyedben kisétálnék a képből. Nem lennék a pótlék, miközben az exe nyilvánvalóan fontosabb neki. Legyenek boldogok! (Gondolom okkal szakítottak.)

Én meg keresnék olyat, aki velem foglalkozik, ha velem van.

2016. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Èn kiba$znám. Ez nem normális dolog...

Engem is elöntene az ideg.

(Egyetlen exemmel tartom a kapcsolatot, a párom tudtával. Az ok pedig az, hogy van egy közös gyerekünk.)

2016. okt. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na ez már tényleg nem normális dolog. Az hogy barátként váltak el és néha beszélnek, talán még belefér. Na de nem minden nap! Pláne hogy te is ott vagy. Kétféle ember ír úgy látom a gyakorira. Az egyik észre sem veszi magát, hogy milyen baromságokon hisztizik, a másik csapat meg hagyja hogy teljesen hülyét csináljanak belőle.
2016. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!