Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratommal masfel evig eltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratommal masfel evig eltunk egyutt aztan elkoltozott mert szerinte sokat vitaztunk a hazimunka miatt!?

Figyelt kérdés

Szerinte EN nem takaritottam eleget. Habar en mostam a ruhainkat mindig, es egy heten 1x takaritottam, de neki ez keves volt. Mar jo nehany honapja, hogy elkoltozott, es en mar szeretnem ha visszakoltozne mert valtoztam, igyekszem tobbet takaritani a lakast es nem rendetlenseget hagyni. Habar azt kijelentem, hogy tok kupleraj sose volt meg kosz se, de o kb egy korhaz szinten levo tisztasagot var el. :/ Hiaba igyekszek, most meg az a baja, hogy mert o mondta ezert csinalom es nem magam miatt meg magunk miatt.

Eskuszom nem ertem, mar semmi nem jo neki, hiaba kerdeztem, hogy akkor mit var? De ugyanazt hajtogatja. Hogy tiszta lakasban akar elni. De total maga ellen beszel, hogy ha meg csinalom akkor meg az a baj.

Es ezert azt mondta, hogy fel is visszakoltozni, mert nem akar megint emiatt veszekedni.

Most komolyan, mit csinaljak? :(

25/N 25/F


2016. okt. 2. 21:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Keressél olyat, aki nem köt bele mindenbe és nem tisztaságmániás. Nagy a valószínűsége, ha napi kétszer nagytakarítást csinálsz, az sem lesz rendben.
2016. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy hozzadvalot, aki nem b...szogat
2016. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire zavarja, akkor Ő miért nem takarít? Munkamegosztás vagy mif.szom...


Egyébként vagy valami pszichés baja van, ami miatt ez ennyire zavaró számára, hogy nem hajlandó visszaköltözni, vagy valami egyéb oka van ennek az egésznek, csak nem mondja meg, és ez csak kifogás. Szerintem egyébként így nincs értelme egy kapcsolatnak, számomra ott ért volna véget, hogy elköltözik, elvégre ezzel kinyilvánította, hogy nem óhajt/tud többet velem élni, ami pedig elég alap lenne egy családalapításhoz pl. Érdemes lenne elbeszélgetni vele a (valós) okokról és a jövőbeni terveiről (meg ezek komolyságáról).

2016. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

voltam a szulohazaban. Tipikus falusi emberek (ami nem baj, fel eletemet en is falun toltottem) es a tisztasag nagy ur. A cipot is le kell venni kint, ami mondjuk lehet sok csaladban igy van. Napi szinten takaritanak. Szoval ilyen kozegben nott fel.

En hiaba kerdeztem, hogy mi mast akar minthogy valtoztatok dolgokon de neki is kell, ami amugy jol megy neki, kiveve a visszakoltozest. :/

2016. okt. 2. 21:53
 5/26 A kérdező kommentje:
Amugy amig egyedul elt addig o is rendet tartott, de amikor osszekoltoztunk akkor kicsit elengedte magat. Zokni a sarokba stb.... En ilyeneken nem vitazok, felszedem es szennyeskosar... big deal... Fozni inkabb o szokott mert o jobban tud. Szoval valamilyen szinten van munkamegosztas.
2016. okt. 2. 21:55
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nem ezért hagyott el... hanem kommunikációs és egyéb problémák miatt...vagy úgy érezte, hogy nem tettél pl a kapcsolatba eleget vagy már kiszeretett belőled.
2016. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasi széthányja a ruháit, felejtős.
2016. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ezt en is emlitettem neki, hogy kommunikacios problema is van. Az a helyzet, hogy mindketten mindent tul termeszetesnek vettunk. De ez akkor se allapot, hogy bizonytalan a visszakoltozesben. Ettol fuggetlenul latni akarja itt a valtozasokat, hogy en takaritom eleget. Elegge idegesito. Es amugy 2 naponta takaritok -.- ennel tobbre mar tenyleg nincs idom se energiam mert sokat dolgozok csakugy mint o.
2016. okt. 2. 22:27
 9/26 A kérdező kommentje:
o nem hagyja szet a ruhait. En se.
2016. okt. 2. 22:28
 10/26 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem ez miatt,de valahogy nem illettetek össze :/
2016. okt. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!