Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan béküljek ki a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan béküljek ki a barátommal ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon összevesztünk, az én hibám miatt, mert nagyon bunkó voltam vele, meg mostanában elhanyagoltam a tanulmányaim miatt. Bocsánatot kértem tőle, meg mondtam, hogy nagyon szeretem. Mondta, hogy ő is szeret, de most nagyon megbántottam, egyedül akar lenni.


Nagyon szereti a hasát, ezért arra gondoltam, hogy főzök neki valami finomat, és ezzel meglepem, de mielőtt belevághattam volna, anyukám nekem esett, hogy "nehogy már mi etessük a pasidat", és megtiltotta, hogy főzzek neki... Most akkor mit tegyek, mivel kedveskedjek? Mert a barátomnak egyébként az ajándékozás a szeretetnyelve.


2016. szept. 20. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez felnőtt párkapcsolat, akkor úgy is kéne viselkedni.

Mész, megveszed az alapanyagokat, megfőzöd, anyukád mindenféle segítsége és terhelése nélkül meg lehet oldani.


Mondjuk ha én lennék a pasid, akkor ezek után nem lenne elég egy tál kaja. Nem vagyok kutya, hogy kajával jutalmazzanak meg vigasztaljanak!

2016. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De nem tudom, mert anyukám nem ad pénzt már az alapanyagokra se...

Én ismerem őt, és tudom hogy örült volna valami finomnak...

2016. szept. 20. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy napra szórólapozni valahova, ha diák vagy, azokért azonnal fizetnek. Utána a saját pénzedből engesztelheted a pasidat, nem anyuéból.
2016. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!