Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden no azert utasit el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden no azert utasit el, mert telt, testes pasi vagyok, ilyen mackos tipus?

Figyelt kérdés
Fel tettem mar kerdest itt parszor,de sajnos csak frocsoges jott ,hogy csunya vagyok meg kover,ma mar tenyleg egy no sem szereti a kicsit mackosabb pasikat? :( Szeretnem,ha nem bantananak kicsit erzekeny dormi vagyok !

2016. okt. 3. 14:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azért, mert dörminek hívod magad.
2017. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

1. Fent van a képed valami gagyi társkeresőn.

2. Az a kanapé, az a pózolás azokkal a plüss állatokkal kritikán aluli.

3. Kb hetente kiemeled vagy kiírod ezt a kérdést vagy màs képet raksz fel. Elég unalmas már a vinnyogásod.

4. Nem mellesleg a stílusod is, meg ahogy sajnáltatod magad elég visszataszító és kifejezetten antipatikus vagy.

2017. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Megnéztem a képet, de szerintem semmi különös. Nekem átlagembernek tűnik. Majd lesz neked is párod.
2017. júl. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 AroniX12 válasza:
Más nincs,faragj le magadból kenyér-vágó késsel egy ár szeletet. :3
2017. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Veled az egyik legnagyobb baj az, hogy a fejed is csúnya.Az 1 év alatt már simán letudtál volna fogyni, ha akarsz.A kérdés folytonos kiemelésével a kilók nem mennek le.Mivel azóta sem tettél semmit csak várod a csodát, ami nincs, értelmetlen siránkozni.Fogadd el, hogy nem kellesz a nőknek, legalábbis azoknak nem, akik neked tetszenének.Lásd be, hogy enni jobban szeretsz, mint mozogni és fogyókúrázni.Én nőként ezt beláttam, és azt is, hogy így nem vagyok vonzó a Férfiak 98%-nak.Egy kapcsolathoz testi vonzalom kell, a kövér test nem vonzó szexuálisan, még akkor sem, ha a normál és vékony testalkatúak is uolyan büdöset sza..nak, mint mi.Nekem mondjuk könnyebb, mert én már túl vagyok azon a koron, hogy nem tudom elképzelni az életem pár nélkül.Simán elvagyok egyedül is, és egyáltalán nem zavar az sem, ha Sosem lesz már senkim se.A nyugalmam fontosabb, mint holmi nyaggató pár.

Összefoglalva két lehetőséged van.

1.Lefogysz és Ezáltal talán az arcod is javul valamennyit.

2.Továbbra is csak falsz, de akkor csöndben maradsz és belenyugszol abba, hogy egyedül maradsz.

2017. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hagyjátok! Ez a nyomorult hetente egyszer felteszi ugyanazt a kérdést csak másként...
2017. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
mostmár van fogalmam arról h milyennek gondolják általánosságban a gyakoris pasikat :D
2017. okt. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
a másik h te csak önigazolást vársz, a megoldásért a kisujjadat sem mozditod.. valóban csúnya és kövér vagy, ráadásul egy 12 éves értelmi szintjén. tessék, örülj.
2017. okt. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, mert sok embernek zsánere a mackós tipus.

Talán nem értesz a szerelmi és szexuális kommunikációhoz, az lehet a baj. Én sem értek hozzá, és nő vagyok.:)

2018. jan. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!