Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom mindig arra ker hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom mindig arra ker hogy zokniban, es boxerban szexeljunk, mit szoltok hozza?

Figyelt kérdés
A baratnom megkert arra hogy szexnel hagyjam magamon a boxert meg a zoknit es csinaljuk ugy! Azt mondja igy szexibb vagyok mint meztelenul! Multkor valami gyanum tamadt es a parom illatat ereztem az alsonadragjaimon es ruzsfoltokat is eszleltem ezek tisztak voltak ki voltak mosva! Multkor a telefonjat otthon hagyta es beleneztem megtalaltam olyan szelfiket benne amin magat fotozta az en alsogatyaimban meg ingjeimben es a zoknimat is felhuzta! Amugy jol vagyunk de nem ertem van osszefugges a dolog kozott ? Amugy 32eves testes srac vagyok a parom 28eves telt holgy!

2016. aug. 19. 05:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha valamit nem értesz akkor miért nem kérdezed meg tőle?

Egyébként kaptál engedélyt hogy a telefonjában kotorássz? Ha nem akkor ne várj dicséretet.

2016. aug. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem valószínű, hogy nem tart téged vonzónak :(
2016. aug. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
esetleg valamelyik férfimodellt képzeli a helyedbe
2016. aug. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura, de nekem meg pasim volt olyan, aki szerint az volt szexi, hogy nem vette le a boxert. Orált is úgy szerette, hogy félrehúzta a boxert és az egyik combjánál volt a himbilimbi... Ki érti az embereket???

Amúgy, kérdezz rá, hogy van-e valaki különösebb oka vagy csak erre izgul, aztán döntsd el, hogy belefér-e ez neked.

2016. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy szerintem nincs lankasztóbb látvány egy zokniban szexelő pasinál!!!
2016. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#1 #2 #3 #4 #5 koszi a valaszokat! Ma a melohelyen megkerdeztem (persze nem arultam el,hogy a paromrol van szo) egy kollega notol aki azt mondta, hogy valoszinu ruhafetisiszta a parom! :/ Mit jelent az hogy fetisiszta? :/
2016. aug. 19. 08:49
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Fetisiszta= van valamilyen fetise,vagyis valamilyen dologhoz, targyhoz erosen (akar szexualis toltettel) vonzodik.
2016. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk nalam az a furcsa, h en magassarkuban szeretek szexelni, ami a ferjem szerint rohejes es nem erti h nekem ebben mi a jo:-)))Ebben az a jo, hogy en sem ertem, h ettol miert jobb....de jobb:-)))


Sztem ne parazd tul, nyilvan van valami ilyesmi fetise es ha teged nem zavar a boxer zokni kombo, akkor nem nagy ugy a dolog. Ha viszont zavar akkor meg kell vele beszelni, h teged ez zavar.


Mi ezt anno atbeszeltuk a ferjemmel, momdta h nem zavarja csak szerinte vicces, h minden alkalom elott magassarkut huzok (hozzateszem, mielott megismertem nem voltam ilyen) ez csak vele van valamiert:-))

2016. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Engem nem zavar! Akkor nincs nagy gond!
2016. aug. 19. 12:38
 10/12 Pandaaaaa válasza:
Engem a lábfejek izgatnak fel. fiú vagyok egyébként
2016. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!